3 Aptal & 3 Idiots İzleyici Yorumu

A

Anıl Sezer

Ziyaretçi

2 saat 30 dakika boyunca gülmekten yerlere yatacağınız yer yer hüzünleneceğiniz bir film. Gişe de 60 milyon $ hasılat yapan filmin İBDM puanı ise 10/8,3. Bilgisayar mühendisliği okuyan 3 öğrencinin üniversite hayatını konu alan film güldürmekte ve akıcılıkta çok başarılı. İzlemekten asla pişman olmayacağınız bir film. İyi seyirler.

Hint filmi diye seyretmeyecektim bunu, daha sonra her yerde gördüm izleyeyim diye düşünüp izledim ve keşke bitmeseydi dedim 3 saatin nasıl geçtiği belli olmuyor. Beğenmediğim tek yanı müzikli-danslı kısımlardı.

Mecidiyeköyde film satan birisine "Three Idiots var mı, Bollywood filmi olan? " diye sorduğumda "Öyle IMDB'de düşük puanlı filmleri satmıyoruz abisi..." yanıtını aldığım, kız arkadaşıma bile "Otur izleyeceksin bunu!" dayatmasıyla izlettiğim filmdir. Aamir Khan'ın filmlerindeki gerçeklik beni büyülemişti bu filmden sonra. Taare Zameen Par filmini de izlenmesi gerekenler arasına koyun bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…