3 aylık Discord Nitro alınmıyor

Yanlışınız var dostlar.

3 AY ÜCRETSİZ DISCORD NITRO KULLANMA BAĞLANTISI NE ZAMANA KADAR GEÇERLİ?​

Uygun oyunculara e-posta ile gönderilen kullanma bağlantıları 24 Temmuz 2021 TSİ 18.00'e kadar geçerlidir.
Bende de parayı falan çekti ama nitro gelmedi, en son bıktım iade ettim.

Ben de sorun oldu büyük ihtimalle burada konu açan olmuş benim gibi o epostayı doğrulayarak çözmüş ama benim ki zaten doğrulanmış o yüzden kafam karıştı.
Doğrulanmış e–posta, doğrulanmış kart ve yeni Discord hesabı ile alamadım ben hocam. Desteğe yazıyorum, bot cevap veriyor falan. Çektiğiniz parayı verin, nitronuz batsın dedim. Öyle deyince bot yerine normal biri cevapladı. Beni sinir eden bir olaydı, uğraşmak istemedim o yüzden. Siz belki alabilirsiniz.

Doğrulanmış e–posta, doğrulanmış kart ve yeni Discord hesabı ile alamadım ben hocam. Desteğe yazıyorum, bot cevap veriyor falan. Çektiğiniz parayı verin, nitronuz batsın dedim. Öyle deyince bot yerine normal biri cevapladı. Beni sinir eden bir olaydı, uğraşmak istemedim o yüzden. Siz belki alabilirsiniz.

Hocam son gün ben de talep açtım büyük ihtimalle kodun geçerlilik süresi bitene kadar cevap gelmez o yüzden saldım ben de gelirse ne ala.

Geri
Yukarı