Xbox 3 aylık Game Pass nasıl alınır?

MeanIt

Centipat
Daha fazla  
Selam. 3 aylık Game Pass alacağım. Baktım Vatan'dan falan alınca 3x30 = 90 etmesi gereken kod 300 TL'ye satılıyor. İtemsatış, plati tarzı sitelerden de almak istemiyorum. Legal yoldan Microsoft'un sitesinden 3 tane 1 aylık alanlar varmış. Bazıları da diyor ki atıyorum bu aylık 30 aldım. Diğer aya 120 oldu 120 ödeyeceğim gibi kafam karıştı.
Microsoft'tan 3 tane 1 aylık paket alırsam kartımdan direkt 90 TL çekilmiyor mu? Hani sanki üstüne alınca abonelik süresini uzatma olayı.

Son düzenleyen: Moderatör:
@SolveTax arkadaşın dediği gibi de yapabilirsiniz ama sadece 3 aylık almak istiyorum diyorsanız da Microsoft'tan 3 kez art arda aylık abonelik alırsanız birleşiyor. Hatta yanlış hatırlamıyorsam 12 aya kadar uzatabiliyordunuz.

@SolveTax arkadaşın dediği gibi de yapabilirsiniz ama sadece 3 aylık almak istiyorum diyorsanız da Microsoft'tan 3 kez art arda aylık abonelik alırsanız birleşiyor. Hatta yanlış hatırlamıyorsam 12 aya kadar uzatabiliyordunuz.
Hocam sizce hangisi daha mantıklı? Amacım pcde belirli pahalı oyunları 3 aylığına oynayabilmek sadece. Forza Horizon 5 - The Division 2 tarzı oyunlar

3 aylık Live Gold satın alıp Ultimate'e yükseltirseniz 4 aylık almış oluyorsunuz.
Hocam sizce dediğinizi yapmak mı yoksa 3 ay art arda pc gamepass almak mı daha mantıklı?
Nasıl yapılacağını tam bilmiyorum dediğinizin ama amacım sadece pcden belli başlı oyunları oynamak. Genellikle en fazla forza horizon 5, no mans sky ve r6s tarzı oyunlar.

Son düzenleme:
Hocam arkadaşın dediğini yaparsanız 4 aylık PC Game Pass Ultimate'i 135 liraya almış oluyorsunuz. Benim dediğimi yaparsanız 3 aylık Game Pass'i 90 liraya alıyorsunuz. Ultimate'i 4 ay almak isterseniz 180 lira gibi bir şeye denk geliyor. O daha worth gibi ama aralarında pek bir fark yok. Gidip normal Game Pass'i 4 aylık da 5 aylık da stackleyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı