3 aylık Xbox hediyesi Nitro ile Xbox Game Pass alınabilir mi?

JBKARTAL

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Kuyumcu
Arkadaşlar baktım ki Discord Nitro'lu her kişiyi Xbox Game Pass Ultimate dağıtıyor. Şimdi ben Nitro Xbox'da Ultimate üyelerine Nitro 3 ay dağıtıyor Discord'a aynı şekilde 3 ay neyse ben Nitro üyeliği alırsam gelir mi bana da?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar baktım ki Discord Nitro'lu her kişiyi Xbox Game Pass Ultimate dağıtıyor. Şimdi ben Nitro Xbox'da Ultimate üyelerine Nitro 3 ay dağıtıyor Discord'a aynı şekilde 3 ay neyse ben Nitro üyeliği alırsam gelir mi bana da?

Aldıktan sonra hediyeler kısmı gibi bir şey lazım ayarlarda Discord da orada Xbox Game Pass kodu olur onu da kod kullanma yerinden kullanıcaksın.

Aldıktan sonra hediyeler kısmı gibi bir şey lazım ayarlarda Discord da orada Xbox Game Pass kodu olur onu da kod kullanma yerinden kullanıcaksın.

Hocam ben Xbox Game Pass Ultimate ile Discord Nitro aldımda hediye envanterinde Xbox Game Pass hediye etmesini bekliyordum fakat hiçbir şey gelmedi hediye envanterine ne yapmalıyım?

Bende tam olarak bilmiyorum konu açabilirsiniz bunun üzerine ve 26 TL olandan aldınız değil mi?
26 TL Olandan almanıza gerek yok kampanya Koşullarında Nitro Clasic Ve Nitro boost Olmanız yeterlidir yazıyor
Bende tam olarak bilmiyorum konu açabilirsiniz bunun üzerine ve 26 TL olandan aldınız değil mi?
Yoksa onumu almalıyım

Son düzenleme:

Geri
Yukarı