3 bin TL airsoft önerisi

Handreann

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
3 bin TL bütçem var. Geri tepmeli yani blowbackli olanlardan istiyorum. Şu an umarex heckler & koch P30, asg cz 75 D compact modellerini buldum. Önerebileceğiniz hangi modeller var?

Son düzenleyen: Moderatör:
3 bin TL bütçem var. Geri tepmeli yani blowbackli olanlardan istiyorum. Şu an umarex heckler & koch P30, asg cz 75 D compact modellerini buldum. Önerebileceğiniz hangi modeller var?
Hocam artık 3000TL az kalıyor. Maça gidecekseniz daha iyi bir şey almanızı öneririm. İkinci el alabilecekseniz Glock modellerine de bakabilirsiniz bazen 3000TL civarına satan oluyor. Marka olarak da glockta We veya Umarex almanızı öneririm ikinci el alırken. Sizin söyledikleriniz arasında Cz75 de kötü değil ama.

Hocam artık 3000TL az kalıyor. Maça gidecekseniz daha iyi bir şey almanızı öneririm. İkinci el alabilecekseniz glock modellerine de bakabilirsiniz bazen 3000TL civarına satan oluyor. Marka olarak da glockta we veya umarex almanızı öneririm ikinci el alırken. Sizin söyledikleriniz arasında CZ75 de kötü değil ama.

Hocam maça gitmeyeceğim ne gidebileciğim yer ne de gidebileceğim kişi var. Evde, bahçede, kampta kullanmak için istiyorum. İkinci el almayı düşündüm ama ikinci eli gidip görmem gerekir değil mi?

Hocam maça gitmeyeceğim ne gidebileciğim yer ne de gidebileceğim kişi var. Evde, bahçede, kampta kullanmak için istiyorum. İkinci el almayı düşündüm ama ikinci eli gidip görmem gerekir değil mi?
Hocam kendiniz eğlence için alacaksanız havalı tabanca da alabilirsiniz, daha ucuza da bulunabiliniyor. İkinci el alırken gidip kontrol etmek, test etmek iyi olur elbette.

Hocam kendiniz eğlence için alacaksanız havalı tabanca da alabilirsiniz, daha ucuza da bulunabiliniyor. İkinci el alırken gidip kontrol etmek, test etmek iyi olur elbette.

İkinci el alamam hocam büyük ihtimal.
Peki havalı tabancalar da blowbackli olanlar fazla güç harcadığından çıkış hızı düşüyormuş. Sizce blowbackli mi yoksa no blowbackli mi almalıyım.

İkinci el alamam hocam büyük ihtimal.
Peki havalı tabancalar da blowbackli olanlar fazla güç harcadığından çıkış hızı düşüyormuş. Sizce blowbackli mi yoksa no blowbackli mi almalıyım.
Blowback alırsanız daha fazla keyif alırsınız amacınız atış yapıp eğlenmekse.

Geri
Yukarı