3 eksik parmakla askere gidilebilir mi?

Sen kimsin 23 yaşındayım. Fikrimi belirttim. Diğer ülkelerde neden zorunlu askerlik yokta senin ülkende var? Sorgula önce. Ayrıca bedelli diye bir şey neden var? Para ver 1 ay askerlik yap para verme zorunlu 6 ay yap sonra buna vatan borcu de.

Sakin dostum adam senin için demiş kendi görüşü seninle aynı büyük ihtimalle hemen sinirlenmeden bir daha oku istersen 😄

Hocam adam aynısı demiş zaten neden sinirlendin. 😃

Teşekkürler arkadaşlar. Evet arkadaşların dediği gibi olmuş. Yanlış anlamışsınız. Ben askerlikten soğutma yüzünden başınız ağrımasın diye demiştim. Askerlik hakkında hiçbir fikri olmayan, askere gitmeyi CoD oynar gibi sürekli kahramanlık içeren eylemlerde bulunmak sanan, 6 ay ağaç sulayıp patates soymaktan, tuvalet temizlemekten haberi olmayan sözde milliyetçi ergenler sizi hemen şikayet ederler demek istemiştim.

Teşekkürler arkadaşlar. Evet arkadaşların dediği gibi olmuş. Yanlış anlamışsınız. Ben askerlikten soğutma yüzünden başınız ağrımasın diye demiştim. Askerlik hakkında hiçbir fikri olmayan, askere gitmeyi CoD oynar gibi sürekli kahramanlık içeren eylemlerde bulunmak sanan, 6 ay ağaç sulayıp patates soymaktan, tuvalet temizlemekten haberi olmayan sözde milliyetçi ergenler sizi hemen şikayet ederler demek istemiştim.

Kusura Bakmayın Hocam yanlış anlamışım.

Yeni konular

Geri
Yukarı