3 Metre uzunlukta akım korumalı priz önerisi

Kalipsogen

Hectopat
Merhabalar. Evimizin prizlerindeki akımda sorun var. Birden voltaj yüksek gelip ani düşüşler olabiliyor. Akım korumalı priz arıyorum lakin hep kısa. Prizler balkon kapısının arkasında olduğu için bilgisayarı koyabilme gibi bir durumum yok. 3 metre uzunluğunda bir akım korumalı priz arıyorum lakin bulamıyorum. .

Bir tane tekli akim korumali priz al daha sonra 3-5 metrelik bir uzatma al. Tekliyi prize tak uzunu ona tak.

Bildigim kadariyla en kaliteli markalardan biri bu.

Bir tane tekli akim korumali priz al daha sonra 3-5 metrelik bir uzatma al. Tekliyi prize tak uzunu ona tak.

Bildigim kadariyla en kaliteli markalardan biri bu.
Akım korumalı prize 3'lü priz takılırsa sorun çıkmaz mı?

Akım korumalı prize 3'lü priz takılırsa sorun çıkmaz mı?

Şöyle ki prizin kapasitesini aşmadığın sürece sorun çıkarmaz. Yani gidip 3'lü prizi çoğalta çoğalta 20 cihaz bağlarsan sıkıntı çıkar. Sadece 3-6'lı kısmını alıp alacağın kaliteli 3-5 MT kablo ile kendi prizini de yapabilirsin.

Bu 6'lı prizi ben kullanıyorum oldukça iyi bu prizin kapasitesi fazla zorlamadığın sürece bir şey olacağını sanmıyorum.

Şöyle ki prizin kapasitesini aşmadığın sürece sorun çıkarmaz. Yani gidip 3'lü prizi çoğalta çoğalta 20 cihaz bağlarsan sıkıntı çıkar. Sadece 3-6'lı kısmını alıp alacağın kaliteli 3-5 MT kablo ile kendi prizini de yapabilirsin.

Bu 6'lı prizi ben kullanıyorum oldukça iyi bu prizin kapasitesi fazla zorlamadığın sürece bir şey olacağını sanmıyorum.

Yani akım korumalı prize tekrar uzatma olarak akım korumalı priz mi takmam lazım anlamadım ben. İlk dediğin şeyi sipariş ettim. Onu takıp 3'lü uzatma takacağım. 3'lünün 2'si dolu olur biri monitör biri de kasa için.

Yani akım korumalı prize tekrar uzatma olarak akım korumalı priz mi takmam lazım anlamadım ben. İlk dediğin şeyi sipariş ettim. Onu takıp 3'lü uzatma takacağım. 3'lünün 2'si dolu olur biri monitör biri de kasa için.

Bir şey olmaz o zaman. Dediğim gibi gidip 8-9 cihaz bağlamadığın sürece sıkıntı çıkartmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı