3 Pin Switch Önerisi

Daha fazla  
Elimde E-Yooso Z11 klavye var. Sanırım Outemu boyutlarındaki Switch'ler oluyormuş. Aklımda Akko Matcha Green ve KTT Kang White V3 var. KTT daha mantıklı geliyor çünkü daha uygun fiyata daha çok Switch geliyor. En azından tüm tuşlara yetiyor Switch'ler. Başka öneriniz var mı? Bütçe en fazla 600 TL. Hatta daha ucuz olursa çok daha iyi olur.

Elimde e-yooso Z11 klavye var. Sanırım Outemu boyutlarındaki Switch'ler oluyormuş. Aklımda Akko matcha Green ve ktt kang white V3 var. Ktt daha mantıklı geliyor çünkü daha uygun fiyata daha çok Switch geliyor. En azından tüm tuşlara yetiyor Switch'ler. Başka öneriniz var mı? Bütçe en fazla 600 TL. Hatta daha ucuz olursa çok daha iyi olur.

Swich'ten beklentin nedir? Tok bir ses mi istiyorsun? Bu arada klavyede bildiğim kadarı ile Huano Switch var. Akko zaten Huano'ya ürettiriyor swichlerini. Gereksiz biraz. Tok ses için lubed yapılabilinir. Klavye modlana bilinilir. Ayrıca 600 liraya en fazla 45 adet Switch alırsın çünkü tane ile satılmıyor genelde 45'li olarak satılıyor.

Swich'ten beklentin nedir? Tok bir ses mi istiyorsun? Bu arada klavyede bildiğim kadarı ile Huano Switch var. Akko zaten Huano'ya ürettiriyor swichlerini. Gereksiz biraz. Tok ses için lubed yapılabilinir. Klavye modlana bilinilir. Ayrıca 600 liraya en fazla 45 adet Switch alırsın çünkü tane ile satılmıyor genelde 45'li olarak satılıyor.
Hocam tok ses istiyorum. Klavye evet Huano ile geliyor da boyutları aynı diye biliyorum. Aliexpress'te KTT Kang White bulunuyor 70 tanesi 450 TL'ye geliyor. Acaba sahte olabilir mi? Bu arada lube ile uğraşmak istemiyorum.

Hocam tok ses istiyorum. Klavye evet Huano ile geliyor da boyutları aynı diye biliyorum. Aliexpress'te KTT Kang White bulunuyor 70 tanesi 450 TL'ye geliyor. Acaba sahte olabilir mi? Bu arada lube ile uğraşmak istemiyorum.
Tok ses istiyorsan uğraşmalısın bütçeye göre konuşuyorum. 600 Liraya yağ ve switch açma parçalarını halledersin. Ayrıca Aliexpress'te silikon modlamak için malzemelerde var.

Tok ses istiyorsan uğraşmalısın bütçeye göre konuşuyorum. 600 Liraya yağ ve switch açma parçalarını halledersin. Ayrıca Aliexpress'te silikon modlamak için malzemelerde var.
Anlaşılan tok ses pahalıya geliyor. İleride belki sadece switch alıp farklı sesler denemiş olurum. Sağ olun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı