3 yıllık Game Pass nasıl alınır?

3 aylık Live Gold üyeliğinden 12 tane alıp üzerine 1 aylık Game Pass Ultimate alınca oluyordu. Hala işe yarıyor mu bilmiyorum. Tabi bunun maliyeti fazla.

Aylar önce kaldırıldı. O ara 180tl gibi bir fiyata 12 aylık live gold alınabiliyordu. 3 defa satin aliyorlardi. 1 ayda game pass alinca tümü ultimate e dönüşüyordu. Bu yüzden 12 ve 6 aylik paketleri kaldirdilar. Suan 3 aylik paketlerle de yapabilirsin ama 1ktl ye denk gelir.

Aylar önce kaldırıldı. O ara 180TL gibi bir fiyata 12 aylık Live Gold alınabiliyordu. 3 defa satin aliyorlardi. 1 ayda Game Pass alinca tümü Ultimate'e dönüşüyordu. Bu yüzden 12 ve 6 aylik paketleri kaldirdilar. Şu an 3 aylik paketlerle de yapabilirsin ama 1ktl ye denk gelir.

Ben almak istiyorum ama daha önce Game Pass kullandım şu an aktif değil. Aynı yöntem işe yarar mı?

Son düzenleme:
Ben almak istiyorum ama daha önce Game Pass kullandım şu an aktif değil. Aynı yöntem işe yarar mı?
Evet. Ama 3 yıllık da kaldırılmış galiba yontemle 13 aylık alınıyor.. Su konuda nasıl yapıldığı anlatılıyor.
6. Sayfaya da bak orada biri daha fazla almanın yolunu bulmuş.

Geri
Yukarı