30.000 tl araç tavsiyesi

Gtc tavsiye ederim. Sizde vectra b mi var ?

Ne kusuru olur mu öyle şey Zamanında vectra A vardı babamda çok güçlü arabalar aslında
Benimde ustamda vardı vectra GT a kasa 2.0 motor 156 hp idi hatta kırmızı motor olarak geçerdi araba oldukça oturaklı bir kasaya sahip savurmuyor kolayca ve çok rahat son ibreye kadar görüyordu o yüzden vectra 2.0 hastalığım var. Bilirseniz Almanlar polis aracı olarak üretmişlerdi a kasaları

Ben 1.6 atmosferik 1999 corolla ile 244 gördüm boluda çok hafif yokuşta. 3. viteste 130 a kadar geliyor araç hala ok gibi. Değiştirme ihtiyacı hissetmiyorum açıkçası.(İbre 220 ye kadar)

Şaka bi yana araba ailemizin efsanesi diye satılmıyordu, o da gitti. Ben hyundai genesis kullanıcısı olarak aşkla sürüyorum aracı bi boş yol bulayım şehir dışına falan giderken 300 e dayıyorum ibreyi. (Coupe 3.8 Track)

Bilmiyordum sizden öğrendim . Gtc ye biraz aksesuar yapmam lağzım. Daha da güzelleşecek gibi .

Bilmiyordum sizden öğrendim . Gtc ye biraz aksesuar yapmam lağzım. Daha da güzelleşecek gibi .
Fotoğraflarını beklerim Bu aralar e36 kasa BMW lere taktım 94-96 model arası oldukça güzel duruyor ve fiyatları normal 25 bin liraya çok güzel bi araba alınabilir e36 kasa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…