30.000 TL bütçeye sistem önerisi

Bütçe
30.000

wtfiso

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

30.000 TL bütçem var. Mevcut bilgisayarımı satışa koyup da bu bütçeye ulaşıp yeni PC almak istiyorum. Genelde CS2 ve GTA 5 oynayacağım. CS2 son Update ile birlikte bir problem olmayacak bir PC istiyorum. Yeni PC almak zorunda da değilim aslında. Şu anki bilgisayarımı da upgrade edebilirim. Bu konuda önerileriniz nelerdir?

Şu anki PC özellikleri:
Anakart: ASUS Prime H310M-K r2.0
İşlemci: Intel(R) Core(tm) i3 9100F CPU @ 3.60GHz, 3600 MHz, 4 Core(s), 4 logical Processor(s)
Ekran kartı: AMD RX580 8 GB.
RAM: 2x8GB Total'de 16 GB.
HDD: 1 TB.
SSD: 240 GB.
Monitör vs. var.

Güzel sistem ama 4060ti 8gb? Normal mi sizce bu ? Böyle bir ekran kartına 8GB Acaba doğru mu olur, bilemedim. Bir de AMD işlemci hiç kullanmadım. Açıkcası bir tedirginliğim var o konuda. Benchmarklara falan da bir bakacağım tabi.

Güzel sistem ama 4060ti 8gb? Normal mi sizce bu ? Böyle bir ekran kartına 8GB Acaba doğru mu olur, bilemedim. Bir de AMD işlemci hiç kullanmadım. Açıkcası bir tedirginliğim var o konuda. Benchmarklara falan da bir bakacağım tabi.
Doğru olur hocam. Bir çok oyunda götürür sizi. 16 GB vram'e gerek yok. Bu paraya 16 GB ekran kartı zaten yok.

Sisteme göz gezdirdim. Aklımda. Önerin için teşekkürler. Peki acaba şuanki mevcut sistemle cs oynayabileceğim bir upgrade ürün ne önerebilirsin? Bu oyun işlemci temelli bir oyun, biliyorsun.
Doğru olur hocam. Bir çok oyunda götürür sizi. 16 GB vram'e gerek yok. Bu paraya 16 GB ekran kartı zaten yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı