30.000 TL gaming laptop önerisi

Bütçe
30000 Türk Lirası

Loded

Hectopat
Daha fazla  
Birkaç modele baktım fakat RAM'i iyi olanın işlemci ve ekran kartı düşük ekran kartı güzel olanın depolama ve RAM'i yetersiz. Model tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Yapma. O hataya düşme işte. 30k ya ne nice masaüstü sistemler alırsın laptopta bin basar.

İleride üniversiteye gittiğimde lazım olacak, 3-4 aylığına evde olmuyorum genellikle her yıl, maalesef gönlümden geçen o ama ihtiyacım bu şekilde.

İleride üniversiteye gittiğimde lazım olacak, 3-4 aylığına evde olmuyorum genellikle her yıl, maalesef gönlümden geçen o ama ihtiyacım bu şekilde.
O zaman yeni kaloriferin- ee pardon laptopun hayırlı olsun

Kaç senedir bir bitmediniz, laptop önerin varsa ver yoksa git kardeşim. İnsan gibi anlattık.

Buna RAM yükseltmesi yapabilir miyim?

Kaç senedir bir bitmediniz, laptop önerin varsa ver yoksa git kardeşim. İnsan gibi anlattık.

Buna RAM yükseltmesi yapabilir miyim?
Evet yapabilirsiniz.

Herkes Excalibur almıyor dostum senin gibi, bir de diğer laptopları kötülemiş :D Yeni nesil teknoloji ile tanıştırayım seni, artık laptoplar 85 dereceyi geçmiyor oyunlarda, geçse dahi artık cihazlar kendini rahatlıkla koruyabiliyor. Isınmadan anakart yanması gibi şeyler yok :D

Yeni konular

Geri
Yukarı