30.000 TL laptop önerisi

BotEric

Centipat
Daha fazla  
Dostlar bütçem yaklaşık 30.000 TL. HP Victus'ya da Monster Abra V21 almak istiyorum. Önerileriniz nelerdir?

Dostlar bütçem yaklaşık 30.000 TL. HP Victus'ya da Monster Abra V21 almak istiyorum. Önerileriniz nelerdir?

İkisinden biri arasında kaldıysan Monster almanı öneririm. Özellikle oyun için düşünüyorsan.

Monster Abra A5 V20.4.2 öneririm.

HP Victus kullanan biri olarak söylüyorum söylenen şeyleri asla dinleme ısınmasında asla bir sıkıntısı yok sadece tek bir rahatsız olduğum konu var oyunlarda sıcaklık girdiği zaman otomatik olarak fanları son seviyeye alıyor ve ses belli süre sonra rahatsız etmeye başlıyor onun dışında hiçbir şikayetim yok ofisde falan kullanıcaksan tavsiye etmiyorum ama evde kullanıp sadece oyun oynayacağım falan diyorsan alınır

Eğer özel bir mesele değilse laptop almanızın sebebini öğrenebilir miyim? Yanlış anlamayın gerçekten çevremde çok pişman olan var sesinden, kalitesinden, gücünden, fiyatından, ekran boyutundan, daha sonra geliştirememekten... Eğer keyfi falansa yani sırf tatile vesaire giderken yanınızda götürebilmek içinse almamanızı öneririm. Sonradan pişman olabiliyorsunuz ve 30 bin TL sistemde RTX 3050 veriyorlar sanırım. O fiyata 4060 Ti - 4070 sistemler vardı yanılmıyorsam. Yine de ikisi arasından Monster daha iyidir muhtemlen. Sizin için diyorum yoksa ben bir şey kaybetmiyorum iyi günler.

Hocam oyun amaçlı alacağım

1 tb ssd 3060 yerine 512gb ssd 4060 mi uygun olur diyorsun hocam?

Hocam oyun amaçlı alacağım.

O zaman en basitinden bir iki kasa atim beğenirsen sen bilirsin tabii. Üstüne kule tipi bir soğutucu eklersen tam olur. SUNRISE-4070 / AMD Ryzen 5 7500F MPK / GALAX 1-Click OC 2X GeForce RTX 4070 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…