30.000 TL'ye laptop önerisi

Bütçe
30.000 TL

Koray Silivri

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 30.000 TL civarı laptop bakıyorum. Oyun için kullanılacak üniversitede ara sıra kullanacağım. En az RTX 3060 Max-P olması lazım. Şu bilgisayarlar arasında kaldım:
Monster Tulpar T7 V25.1.2

Ve Game Garaj Slayer 2 10XL
3070 Ti ve 12. nesil işlemci fiyat farkına değer mi? Bilgisayarı ortalama 5 yıl kullanacağım. Başka öneriniz varsa onlara da açığım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
15.6 inç ekranda QHD çözünürlüğün ne kadar faydası olur ki?

Asus Rog Strix G15 baya iyiymiş düşüneceğim teşekkürler.

Monster almayın 8 ayda bir garantiye götürülmesi gerek ve klavyeleri çok hassas bozulabiliyor benim önerim https://www.akakce.com/laptop-noteb...-15-6-full-hd-notebook-fiyati,1961320936.html
Baktığım model msi kasa ve steelseries klavye olduğundan o kadar kötü olmaz diye düşünüyorum.

Herkese merhaba Asus ROG G15 3070 Ti modelinde karar kıldım, eft yaptım bekliyorum. Alacak varsa zam gelecekmiş hemen alsın: | Techmind Bilişim
@Artoria Pendragon çok teşekkür ederim

Son düzenleme:
Urun geldi, mukemmel bir pc. Webcaminin olmamasi disinda bir eksikligi yok. Ki harici webcamim oldugundan pek sikinti degil. Herkese tekrardan tesekkur ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…