30.000 TL'ye RTX 3050 Ti ekran kartlı laptop önerisi

aurorasI0

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hocam, bütçe 30k.

i7 işlemcili, 16 GB RAM, RTX 3050 Ti ekran kartlı, fanı gürültüsüz çalışan bir Gaming laptop tavsiyesi istiyorum.

Monster olmasın.

3050Tİ neden ? 4 serisi varken.

Hocam 3050 Ti pismanlıktır bebde geçen sene almıştım artık çoğu oyunu yüksek geafiklerde akıcı oynatmıyor.

Acer Nitro 5 veya 15 bakılır bu bütçeye. Kendim 5 kullandım tavsiyem 5 olur tek problem EA oyunlarında nedense 92 derece.

Acer Nitro 5 veya 15 bakılır bu bütçeye. Kendim 5 kullandım tavsiyem 5 olur tek problem EA oyunlarında nedense 92 derece.

Hocam bende de öyleydi forumdaki laptop soğutma rehberini yapınca her oyun 60 derecede oynamaya başladım.

İşlemci sizin için i7 olması şart değilse, bu fiyata RTX4050 hatta 2-3k indirmdeyken 4060 bile bulabilirsiniz. Eğer 3050 ti şart diyorsanız ve f/p arıyorsanız o bütçeden biraz düşün.

Hocam bende de öyleydi forumdaki laptop soğutma rehberini yapınca her oyun 60 derecede oynamaya başladım.

Benim sorunum sadece EA oyunlarında olması. LoL'de 50-60 çoğu oyunda 60-80 arası gidip geliyor.

Aynı cihazı kendim de kullanıyorum yük altında fanları sesli ama normal kullanımda değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…