30.000TL altında yazılım ve Adobe uygulamaları için laptop önerisi

Bütçe
30.000TL altı

AnexiHimenez

Centipat
Yer
Çorlu Tekirdağ
Daha fazla  
Merhaba 2 tane laptop almayı düşünüyoruz. Kardeşim yazılım ağırlıklı ben grafik tasarım ağırlıklı ikisi de aynı laptop olsa da olur sıkıntı yok. Yeter ki Adobe ve yazılım için gerekli uygulamaları kullanabilelim. Bu mevcut durumda sürekli değiştirme şansımız yok o yüzden almışken düzgün bir şey almayı düşünüyoruz.
16 GB RAM (2x8 GB)
AMD Ryzen 7 veya Intel i7 (hangisi daha iyidir? İşlemci olarak emin değilim. Sistemde AMD Ryzen 5 kullanıyoruz şu an iyi bir sıkıntısını görmedim)
Ekran kartı nasıl olmalı programlar için emin değilim.
Önerilerinizi bekliyorum. Yardımcı olur musunuz?
Bütçe: Ufak çaplı araştırdım teknolojik ürün satan sitelerde 18.000TL ila 25.000TL arası da buldum ama 40.000TL'ye de buldum. 30.000TL altı olursa daha iyi olur çünkü 2 tane alacağız mecburen bu fiyat altı olmalı. F/P/K laptop önerinizi bekliyorum.

Merhaba 2 tane laptop almayı düşünüyoruz. Kardeşim yazılım ağırlıklı ben grafik tasarım ağırlıklı ikisi de aynı laptop olsa da olur sıkıntı yok. Yeter ki Adobe ve yazılım için gerekli uygulamaları kullanabilelim. Bu mevcut durumda sürekli değiştirme şansımız yok o yüzden almışken düzgün bir şey almayı düşünüyoruz.
16 GB RAM (2x8 GB)
AMD Ryzen 7 veya Intel i7 (hangisi daha iyidir? İşlemci olarak emin değilim. Sistemde AMD Ryzen 5 kullanıyoruz şu an iyi bir sıkıntısını görmedim)
Ekran kartı nasıl olmalı programlar için emin değilim.
Önerilerinizi bekliyorum. Yardımcı olur musunuz?
Bütçe: Ufak çaplı araştırdım teknolojik ürün satan sitelerde 18.000TL ila 25.000TL arası da buldum ama 40.000TL'ye de buldum. 30.000TL altı olursa daha iyi olur çünkü 2 tane alacağız mecburen bu fiyat altı olmalı. F/P/K laptop önerinizi bekliyorum.

Birtane arkadaşım HP Omen satın aldı Ryzen 9 serisi şuanda stok yok diye biliyorum araştırabilirsiniz kendiside Adobe programları ile uğraşıyor ram 32 vs. diye biliyorum

Oyun oynanmayacaksa Adobe programlari ve yazilim icin ekran kartina pek gerek yok. Iyi bir islemci daha onemli. MateBook 16S onerebilirim zira kasa, ekran ve pil gucu tarafinda da gayet iyidir.

Hatta 16 / 512 MacBook Air bile onerebilirim.

Oyun oynanmayacaksa Adobe programlari ve yazilim icin ekran kartina pek gerek yok. Iyi bir islemci daha onemli. Matebook 16S onerebilirim zira kasa, ekran ve pil gucu tarafinda da gayet iyidir.

Hatta 16 / 512 MacBook Air bile onerebilirim.

Adobe PS kullanmam gerekirse ekran kartı gerekmez değil mi?
Kasım'da iyi bir indirim yakalama şansım var mıdır acaba yoksa indirim var gibi gösterip aynı fiyata mı satarlar?

Adobe PS kullanmam gerekirse ekran kartı gerekmez değil mi?
Kasım'da iyi bir indirim yakalama şansım var mıdır acaba yoksa indirim var gibi gösterip aynı fiyata mı satarlar?

Islemci performansi onemli burada ekran karti degil merak etmeyin. Huawei'nin kendisi belki indirim yapabilir aceleniz yoksa bekleyebilirsiniz.

Denildiği gibi işlemci gücü onemli o sebeple onerilen modeller gayet iyi bence fakat oyun anlamındada işimi görsün diyorsanız bu
https://www.akakce.com/laptop-noteb...-fhd-notebook-nh-qfmey-003-fiyati,223732.html veya kalitesinden dolayı bu modele bakabılırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı