30.000TL'ye kadar sistem önerisi

Satanachia

Decipat
Makaleler
1
Yer
Alanya
Daha fazla  
Meslek
Social Media Marketing
AMD veya NVIDIA olması pek fark etmez, bütün FPS, hikayeli oyunları oynuyorum. Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD veya NVIDIA olması pek fark etmez, bütün FPS, hikayeli oyunları oynuyorum. Önerilerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler.
Hocam bir de paran yetiyorsa attığım sisteme özelleştirme olarak Kingston 1 tb ssd seç. 512gb az kalıyor bence. 1tb ssdyi bitirdim ben 1 ayda.

Guclu kart ve DLSS 3'e sahip, DLSS 3 zaten cok iyi. Guzel sistem.
Hocam böyle ddr5 bir sistem de var. ddr5 olması ve işlemcinin yüksek olması sebebiyle performans olarak 4070 ile eşit olacağını düşünüyorum. FSR 3.0 da gelecek.

Hocam böyle DDR5 bir sistem de var. DDR5 olması ve işlemcinin yüksek olması sebebiyle performans olarak 4070 ile eşit olacağını düşünüyorum.

Hangisini isterse.

FSR 3.0 da gelecek.

Gelecek ama 6000 serisine kesin gelecegi net degil. 7000 serisi donanimsal FSR 3 olma iddialari donuyor ya da direkt FSR 3 6000 serisine verilmeyecek iddialari.

Hangisini isterse.

Gelecek ama 6000 serisine kesin gelecegi net degil. 7000 serisi donanimsal FSR 3 olma iddialari donuyor ya da direkt FSR 3 6000 serisine verilmeyecek iddialari.
Hocam rx 6600 üstünde gelecek diyenler de var bilinmiyor. Ama fsr 3.0 , ddr5 ile bu sistem 4070 ile eşit ya da ondan üstün olacak.

Hangisini isterse.

Hocam böyle sistem buldum alınabilir valla.

Yeni konular

Geri
Yukarı