30.000TL'ye monitör dahil sistem önerisi

SSD ve kasa hiç güven vermiyor. Sapphire'da aynı şekilde. Site güvenilir olsa da müşteri desteğinin iyi olmadığı söyleniyor. Hem @Caner Uncu hocamın da dediği gibi bu kartın hakkı 2K diye düşünüyorum.

SSD pek sorun çıkarmaz kasaya gelecek olursak, kasanın içindeki PSU kötü evet ama kasa o kadar da fena değil. Kasa için doğru hava akışı sağlanırsa kullanılabilir.

PSU ve SSD yükselt.

Monitör;

6700XT 2K için ideal mi hocam? Yeni nesil oyunlarda ayar kısmak gerekir diye tahmin ediyorum.

İsterseniz 4060Ti alıp DLSS açabilirsiniz fakat ondada 8GB Vram sıkıntısı var.
4060ti ile 2K oynanmaz çok zor. 8GB VRAM şu an bile Forza Horizon 5 gibi grafik kasan oyunlarda uyarı vermeye başladı. Çok dayanmaz.
6700XT 2K için ideal mi hocam? Yeni nesil oyunlarda ayar kısmak gerekir diye tahmin ediyorum.
2K için çok ideal sayılmaz. FPS oyunları oynuyorsanız 2K yerine 240Hz monitör alabilirsiniz.

@Berkay Kiraz Sanırım bu ay AMD'nin yeni kartları çıkacak. Onlar beklenmeli mi, ne diyorsunuz?
Güzel gelecekleri belli performans/güç testlerinde gayet başarılıydılar. Geldiği anda birkaç güzel sistem çıkacaktır ucuza. Sonra aynı 4070'te olduğu gibi fiyatları yukarı çekeceklerdir. Beklemek isterseniz bekleyebilirsiniz. @616833 hocam daha iyi bilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı