30 Ağustos Özel Çekilişi

MuX

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Vatican City
Günaydın forum ahalisi. 30 Ağustos Zafer Bayramı'nız kutlu olsun. Bugüne özel Starbound çekilişi yapıyorum. Sizlerin de katılmasını isterim
Çekiliş bilgileri:​
1x Starbound (Steam)​
Başlama: 30/08 Saat: 05:19​
Bitiş: 10/09 Saat: 09:05​

Son düzenleyen: Moderatör:
Kazananları buradan da açıklayacak mısınız?

İfadeler: MuX
Kazananları buradan da açıklayacak mısınız?
Herkese açık bir çekiliş olduğu için büyük ihtimalle kazanan kişi forumdan olmayabilir ama neden olmasın. Kazanan kişiye forumdan olup olmadığını sorarım ona göre buraya atabilirim

Herkese açık bir çekiliş olduğu için büyük ihtimalle kazanan kişi forumdan olmayabilir ama neden olmasın. Kazanan kişiye forumdan olup olmadığını sorarım ona göre buraya atabilirim

Böyle bir ekran çıkıyor Steam'e girince.

İfadeler: MuX
Böyle bir ekran çıkıyor Steam'e girince.

Eki Görüntüle 328962
Çekilişlere bir kişinin birden fazla hesapla veya sahte hesaplarla katılmasını önlemek amacıyla SteamGifts tarafından koyulan bir sınırlama. Ne yazıkki dolar kurunu baz alarak kütüphanenizdeki oyunların ederini hesaplandığından bu engele takılıyorsunuz. Bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok. Site tamamen çekiliş üzerine kurulu olduğu için böyle önlemler alıyorlar. Bir çok yönden işimi kolaylaştırdığı bu siteyi kullanarak çekiliş yapıyorum.​
Sizden gerçek anlamda özür diliyorum.​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…