30 bin TL bandında laptop önerisi

Bütçe
25000-30000
Hocam kafam cok karışık haftaya alacağım ama cok garip yorumlar şikayetler var cogu kişi benim attığım modelde MUX yok diyor

Victus 16 S0015 modelinde MUX mevcut.

Ekran görüntüsü 2023-08-14 102029.png

Ben almadan önce de MUX mevcut değil denmişti, bu yüzden TUF A15 ile Victus 16 arasında kalmıştım sonra bunu aldım. İyi ki almışım tamamen yanlış bilgiymiş.

Ve 95 derece görüyorum diyen var izlediğim hiçbir testte 90'nın üstünde derece gormedim ama onlar yarım saat oynuyorlar 2 3saatlık kullanımda 95 derece gördü mü?

Ne işkence testlerinde ne de Full yükte kullanımda 84 derece üstünü görmedim. Soğutması bu seviyedeki laptoplarla aynı kalitede, sesli çalıştığı doğru fakat TUF serisiyle farklı olduğunu söyleyemem.

Ve internet olayı geriyor beni bir sorun çıkarsa me yapacagımı bilmiyorum falan filan kafam cok karışık şikayetlerde Trendyol'da iade kabul etmiyorlarmış cok kişi magdurmuş oyle yazılar okudum.

Alakası yok 15 gün içinde geçerli mazeretin olduğu sürece iade kabul etmeme şansları yok. Olursa da THH'ye başvuruyorsun, hallediyorlar.

Hani en azından mağazadan alsam direk aldiğim yere götürür yüz yüze konuşurum Teknosa'da aynı model olmasa da birebir aynı 4060'lı cıhaz buldum 36000 BIN TL sizce Trendyol'dan 33 34 k ya alıp risk almak mı yoksa fazla para vermek mi?

Ben yaşadıklarımı sizlerle paylaştım hocam, bundan sonrası size kalmış.

Victus 16 S0015 modelinde MUX mevcut.

Eki Görüntüle 1902077

Ben almadan önce de MUX mevcut değil denmişti, bu yüzden TUF A15 ile Victus 16 arasında kalmıştım sonra bunu aldım. İyi ki almışım tamamen yanlış bilgiymiş.

Ne işkence testlerinde ne de Full yükte kullanımda 84 derece üstünü görmedim. Soğutması bu seviyedeki laptoplarla aynı kalitede, sesli çalıştığı doğru fakat TUF serisiyle farklı olduğunu söyleyemem.

Alakası yok 15 gün içinde geçerli mazeretin olduğu sürece iade kabul etmeme şansları yok. Olursa da THH'ye başvuruyorsun, hallediyorlar.

Ben yaşadıklarımı sizlerle paylaştım hocam, bundan sonrası size kalmış.
Asus tuf almaya karar verdim
Son 1ay için HP diye düşünüyordum sonraki 1hafta içinde ASUS'a döndüm nedeni ise ben bir laptopa 35k para veriyorsam premium hissettirmesi gerekiyor ve ben bir oyuncu laptopu alıyorsam kendini belli etmesi gerekiyor RGB detayı olsun klavyenin kaliteliği ve kısayol tuşlarının acayip kolaylık sağlanması benim için artı oldu ekran kaliteside en önemli etkenlerdem biri oldu benim için ve markanın kendi adı olduğu içinde almak istedim bu biraz fanboyluga girebilir ama birine ASUS'um var deyince bir hoş hissetiyor ama isterse en kaliteli sistem olsun HP Victus'um var deyince insanlar az da olsa dandiktir la bu yapabılır aynı şekilde sade tasarımdan dolayı kşmse bu sağlam sistem demez ASUS'un metal kasası olsun yani genel olarak malzeme kalitesi yüzünden ASUS'u sectim 8 - 10 FPS benim için sorun değil kaliteli oyun oynayacak param zaten yok Zula oynayacağım Forza valo gta falan oynayacağım yani. Bu oyunlar içşn güçlğ bi sisteme gerek yok ama ben uzun ömürlü bir laptop almak istediğim için 5 6 yıl sonraki oyunlarda düşük sistemler oyunları kastırabilir o yüzden

Geri
Yukarı