30 bin TL motor tavsiyesi

-M.1618

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, öncelikle herkese iyi Sosyaller diliyorum. Yaklaşık 5-6 aylığına geçici olarak kullanmak için bir motor almayı düşünüyorum hem ehliyetin üstünden bir yıla yakın süre geçtiği için de sıfır bir motosiklet almadan önce pratik yapmış olurum diyorum. Bulunduğum şehir Balıkesir. Onun için dışarıya gitmeden buradan bir motor bulabilirsem çok iyi olacak. Cup motorları da sürmüşlüğüm var daha öncesinde. Sizce aşağıda verdiğim ilan linkindeki motor nasıldır, bu fiyatlara öneriniz neler olur? Şimdiden çok teşekkür ediyorum cevaplarınız için.

Sniper Pro X alınabilir cup olarak. Scooter alacaksanız da Azure veya Bluebird tercih edin.

Teşekkürler cevap için. Aslında Kuba Ege vardı aklımda ama fiyatlar değişmiş artık. Zaten 1-1, 5 yıl sonra Honda Dio, Activa vs. almayı planlıyorum. Biraz tecrübe edinme amacım var daha çok.

Boş yere 50 cc ile başlamayın bence direkt alabiliyorsanız Dio tarzı motor alın. Alışma süreci denen şey 250cc motorlada olur 500Cc motorlada

Boş yere 50 cc ile başlamayın bence direkt alabiliyorsanız Dio tarzı motor alın. Alışma süreci denen şey 250cc motorlada olur 500Cc motorlada
Teşekkürler cevabınız için. Peki yaklaşık 3-4 ay sonra askerliğe gideceğim ve bir yıla yakın olmayacağım büyük ihtimalle. Sizce örneğin Honda Dio'yu şimdi alıp 3-4 ay kullanıp bir sene yatırmak mantıklı olur mu, gelince mi almak mantıklı olur? Ülkedeki enflasyonu düşününce 1 yıl sonra fiyatı ne kadar olur, ne kadar artar kestiremiyorum açıkçası.

Enflasyon ortamında alma imkanınız olan şeyi şimdi almak tabiki daha karlıdır her zaman. Ama tabiki başlangıç için çinli veya yerli 50cc (80’e yükseltilmiş) almak istiyorsanızda alınır, sadece 5000 km altında 1 yaşından büyük olmayan model tercih ederseniz başınız ağrımaz. 30-40 bin aralığında temiz kuba pesaro, space, bluebird, rks azure, bitter vb çok satan modellerden birini tercih edebilirsiniz hemen hemen aynı sayılır hepsi zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı