30 bin TL sistem önerisi

Bütçe
30000

Erkandincr

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba kendime sadece kasa olarak 30 bin TL ayırdım. Bbir sistem buldum bundan iyisini bulabilir miyim? Yoksa direk bunu alayım.

mihttps://www.gaming.gen.tr/urun/359837/vulcan-7500f-amd-ryzen-5-7500f-mpk-galax-geforce-rtx-4060-ti-1-click-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/

Son düzenleyen: Moderatör:
1K farka kesinlikle değer. Buna zorlarsan iyi olur. NVIDIA şart ise attığın sistem yine üzmez.

Hocam AMD ekran kartı fazla anlamıyorum Drive farkı var diyorlar bununla arasında ne kadar fark vardır 31 buna verebilirim ama ikisi arası farka değer mi?

Hocam AMD ekran kartı fazla anlamıyorum Drive farkı var diyorlar bununla arasında ne kadar fark vardır 31 buna verebilirim ama ikisi arası farka değer mi?
Değer tabi ki. 7700XT 4070 performansı veriyor, ve VRAM olarakta artısı var. Diğer soruna gelirsek daha çok eski kartlarında problem denilecek olaylar yaşanıyor. 7700XT güncel bir kart sorun yaşayacağını düşünmüyorum.

Hocam genel olarak oyun oynayacagım ve YouTube içerik üreticem ayrıyeten yayında açabilirim bu isteklerimi karşılar mı?

Hocam genel olarak oyun oynayacagım ve YouTube içerik üreticem ayrıyeten yayında açabilirim bu isteklerimi karşılar mı?
Yani yayın için açıkçası Nvidia daha iyi, bu bilindik bir şey. En basitinden yayıncılarin çoğu Nvidia kullanıyor. Ama pro yapmayacaksan bu işi olmazsa olmaz değil. 7700XT tercih edin.

Geri
Yukarı