300.000£ verseler neyden vazgeçerdiniz?

Sonsuza kadar hangisi?

• Çevrimiçi internet ile alakalı her şey (Ağ bağlantıları değil, LAN kullanılabilir.)

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    152
Anket bugundan dolayı 3.Şıkka güncelleme gelmiştir. Diğer sayfalarda mutlaka burayı söyleyin;
New Update : 3.Şıkkı seçenlerin parası 50.000£'e düşüyor.

Kolayı çok içerim, "Çay, Kahve, Limonata" seçtim ama vücudumdan bir yer isteseler ayağımı verirdim.
Aklıam gelmedi dğeil son şıkka "Sol kol" koyacaktım

Cinsellikten vazgeçmek yerine direkt "intihar" ekleseniz olmaz mıydı? Çavuş kalktıktan sonra onu indirmenin tek yolu cinsellik. Yani kimse 7/24 Çavuşu karşısına almak istemez.

Cinsellikten vazgeçmek yerine direkt "intihar" ekleseniz olmaz mıydı? Çavuş kalktıktan sonra onu indirmenin tek yolu cinsellik. Yani kimse 7/24 Çavuşu karşısına almak istemez.
Kendi kendine kalkarsa bir şey olmaz. Bizzat kasten hiçbir şekilde işlem yapmayacan, yaptırtmayacan.

Çavuşu kaldırmamayı bileceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…