300-350 TL fare önerisi

Sensörleri çöp, skatezleri çöp, Switch'leri çöp. Razer veya SS'le yarışamaz.
Razer veya SS le yarışır demedim zaten bloody a90 da anlattıklarınız nerdeyse hiç biri yok şuan elimin altında kullanıyorum yarışma konusu ne oynadığına göre değişir fps oynuyorson ss alırsın mc 1.8 oynuyorsan bloody a90 dan daha iyi mouse bulamazsın.

Rival 3 alınabilir Razer Viper Mini alınabilir Bloody markalara bakabilirsin sıfırları 400 falan bulunabilir, zaten üretimi çok az çıktığı anda bitiyor 2.elden Bloody A90 almıştım gayet memnunum ele falan çok iyi oturuyor Rival 3 de kullanmışlığım var o da çok iyi mouse.
ben de rival 3 ve razer viper mini düşünüyordum şuan kullandığım mouseye en yakın olan hangisidir elim Gamepower Devour S e çok alıştı çünkü.

Razer Viper Mini.
viper mini Gamepower Devour S e ele oturuş yönünden yakın mıdır

Bu sorunu bende yaşamaktayım. Çözüldü olarak gözüken konudaki çözüm 15 dakika işe yaradı sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eliniz küçük değilse Razer Viper Mini'yi düşünmeyin. Ama eliniz küçükse çok iyidir. Rival 3 yerine G102'yi tavsiye ederim.

Sebebini de söyleyeyim. Rival 3, önceki Rival 100 kadar kaliteli bir üretim değil. Çin pazarından çıkmış dandik fareler gibi.

Eliniz küçük değilse Razer Viper Mini'yi düşünmeyin. Ama eliniz küçükse çok iyidir. Rival 3 yerine G102'yi tavsiye ederim.

Sebebini de söyleyeyim. Rival 3, önceki Rival 100 kadar kaliteli bir üretim değil. Çin pazarından çıkmış dandik fareler gibi.
teşekkürler

Corsair Katar Pro kullanıyorum öneririm.
katar pro bütçemi aşıyor hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı