300-350 TL Gitar Tavsiyesi

yusuf551

Hectopat
Yer
İzmit
Daha fazla  
Merhabalar, amatör olarak müzikle uğraşıyorum (amatöründe amatörü diyebiliriz :) ) şu ana kadar yaptığım müzikleri youtube'da bulunan "Free" olarak adlandırılan hazır alt yapılı müziklerle yaptım. Artık gitar çalmayı öğrenmek istiyorum ve buna da çok heveslendim. Daha önceden hiç gitar çalmadım ve bütçem 300-350 TL arasında bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :)
Merhabalar, amatör olarak müzikle uğraşıyorum (amatöründe amatörü diyebiliriz :) ) şu ana kadar yaptığım müzikleri youtube'da bulunan "Free" olarak adlandırılan hazır alt yapılı müziklerle yaptım. Artık gitar çalmayı öğrenmek istiyorum ve buna da çok heveslendim. Daha önceden hiç gitar çalmadım ve bütçem 300-350 TL arasında bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim :)
Ben biraz internetten bir kaç gitar araştırdım, linklerini aşağıya bırakıyorum bunlara bakıp bana hangisinin iyi olduğunu söyleyebilir misiniz? sizden de önerileri bekliyorum tabikide

Garcia LC 3901 CBK Cutaway Siyah Klasik Gitar

Gitar Klasik Naturel DNZ275N Donizetti

Manuel Raymond Klasik Gitar Siyah MRC275BK

Garcia LC 3901 BK Siyah Klasik Gitar

Barcelona Lc 3900 Cbk Cutaway Klasik Gitar Seti (Gitar-Kılıf-Kapo-Gitar Metodu-Akort Cihazı-Pena)

Barcelona LC 3900 BK Klasik Gitar

300-350 TL civarı klasik 4/4 gitar arıyorum. Sizlerde yardımcı olursanız çok sevinirim :)

Son düzenleme:
Attığınız modellerin hepsi hemen hemen aynı. İçinize sineni alabilirsiniz. :) Garcia LC 3901 iyi gibi duruyor.

Bir de şey sorucam ürün açıklamasına baktım da tam anlamadım bu satın alacağım gitar “tam boy” gitar mı acaba?
chrome_AwGjyen6RR.png

Evet, tam boy.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı