300-400 TL Ekran Kartı Tavsiyesi

Yusufdokuz

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, 300-400 TL arası bir ekran kartı arıyorum ama tam net karar veremiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Asus R7 250 GDDR5 2GB 128Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
Asus GeForce GT1030 GDDR5 2GB 64Bit NVIDIA DX12 Ekran Kartı

Bu iki ekran kartını beğendim ama şuan para biriktiriyorum sonraki yıl için o yüzden 1 yıllığına R7 250 ile idare etsem mi ya da GT1030'u mu kullansam tam karar veremedim. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

• İntel Pentium E6700 3.2 GHz
  • FOXCONN 2A8C
  • GeForce G210
  • 4GB DDR3

Son düzenleyen: Moderatör:
İkiside çöp. Bence ikinci el GTX 750 Tİ al 3 sene kullandım beni hiç bi zaman yarı yolda bırakmadı. Günümüz oyunlarında ayar kısmak zorunda kalırsın en fazla.

İkiside çöp. Bence ikinci el GTX 750 Tİ al 3 sene kullandım beni hiç bi zaman yarı yolda bırakmadı. Günümüz oyunlarında ayar kısmak zorunda kalırsın en fazla.
Zaten 1 yıl kullanacağım, ikinci el almaktan pek hoşlanmıyorum.Ben bu zamana kadar oynadığım oyunların hepsini en düşükte oynadım sorun olmaz.Ama tavsiyeni dikkate alacağim teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı