300-400 TL Işıklı Mekanik Klavye Önerisi

İlgisi alakası olan biliyor. "Ben bilmiyorum" desen yeterli.
Yok arkadaş genel olarak insanlar arasında konuşulduğu veya gördüğü kadarını kastettiğini düşünüyorum. Yoksa bu forumdakilere sorsak %80'i duymuştur ama kullanan çok fazla kişi yoktur. Bu yüzden fazla kullananı ve ürünün iyiliğini diğer markalara göre daha az dile getiren kullanıcı olduğu için SteelSeries'i tercih etmesi daha makul gelmiştir.

Yok arkadaş genel olarak insanlar arasında konuşulduğu veya gördüğü kadarını kastettiğini düşünüyorum. Yoksa bu forumdakilere sorsak %80'i duymuştur ama kullanan çok fazla kişi yoktur. Bu yüzden fazla kullananı ve ürünün iyiliğini diğer markalara göre daha az dile getiren kullanıcı olduğu için SteelSeries'i tercih etmesi daha makul gelmiştir.
O kısmı öyle zaten. Ülkemize resmi olarak giriş yapalı 1 yıl olmadı. Roccat, Couger, Ozone, Phanteks, NZXT gibi markaları çok yakından takip etmeme rağmen ürünlerini daha kullanmadım :) Fakat bir kasa önerirken kullanmadığım markanın ürününü gönül rahatlığıyla önerebiliyorum. Biraz bilmekle alakalı bu işler :) Biliyorsan önerirsin zaten sahip olmasına gerek yok :) En azından ben yazdıklarından o hissiyatı aldım :)

O kısmı öyle zaten. Ülkemize resmi olarak giriş yapalı 1 yıl olmadı. Roccat, Couger, Ozone, Phanteks, NZXT gibi markaları çok yakından takip etmeme rağmen ürünlerini daha kullanmadım :) Fakat bir kasa önerirken kullanmadığım markanın ürününü gönül rahatlığıyla önerebiliyorum. Biraz bilmekle alakalı bu işler :) Biliyorsan önerirsin zaten sahip olmasına gerek yok :) En azından ben yazdıklarından o hissiyatı aldım :)
Yani çok araştırdığınızda da o ürün hakkında sadece ismini duymuş kişilerden daha keskin cevaplar verebiliyor olursunuz. Gördüklerinize göre önermek sizin elinizde tabiki de. Ama bence tecrübe de etmek gerek. :) Zaten biraz da kullanıcının gereksinimlerine ve isteklerine kalıyor seçimleri o yüzden biz sadece kounuşuyoruz. Çok kötülesek bile gidip alabilir. :D

m400 için yorum istemişsiniz ancak görebildim çok memnunum birgün olsun acaba başkasına baksamıydım dedirtmedi tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı