300-400 TL mekanik klavye önerisi

tryngar

Hectopat
300-400 TL bütçem var. Bilek desteği olan kaliteli RGB klavye önerir misiniz?

Bilek desteği sorun değilse Trust GXT 890 CADA modeline bakın.

Bilek desteği zorunlu elim ağrıyor aksi takdirde. Gamepower çok kalitesiz geliyor.
Başka tavsiyesi olan yok mu?

Son düzenleme:
Maalesef. Ülkenin bu şartlarında kaliteli bir mekanik klavye bu fiyat aralığında yok şu anda. İkinci el önermek zorunda kalacağım.

Bilek desteği zorunlu elim ağrıyor aksi takdirde. Gamepower çok kalitesiz geliyor.
Başka tavsiyesi olan yok mu?
Biraz daha para biriktirebilirsen daha iyi modellere yönelebilirsin. 600 TL civarında iyi bir klavye bulabilirsin diye düşünüyorum tabi senin için de makulse.

Blue Switch düşünüyorsanız lütfen iyi karar verin derim. Ben bir hevesle "Rampage KB-R18 Myth" klavyesini aldım sorunsuz güzel de çalışıyor fakat geceleri oyun oynarken çok kafa ütülüyor.

Red Switch düşünüyorum. K68 3 ay öncesine kadar RGB modeli 500 TL ydi şu an 1200 TL ne bu saçmalık! Fırsatçılık.

Red Switch düşünüyorum. K68 3 ay öncesine kadar RGB modeli 500 TL ydi şu an 1200 TL ne bu saçmalık! Fırsatçılık.

Red Switch biraz pahalı fiyat olarak önerebileceğim en iyi marka "James Donkey".

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…