300-400TL civarı 7.1 kulaklık önerisi

KinGBlooD34

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO, PUBG tarzı oyunlar oynuyorum güzel ses kasabileceğim ve mikrofon kalitesi güzel olan bir kulaklık arıyorum. Fiyat 300 400 civarı müzik dinlerken de üzmesin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşın attığı kulaklığı 3 gün önce kullandım. Sesi %100 de bile az geldi bana, bi kaç yorumu okudum stinger modelenin genel olarak sorunu sanırım.Mikrofonu gayet güzel. Ses kalitesi de çok çıkmamasına rağmen güzeldi.

Tamam heyecanla bekliyorum.
Öncelikle kulaklık çok hafif ağırlık yapmıyor. Ses seviyesi de yüksek Apple Airpods ile kıyasladım ikisinin de ses seviyesi aynı gibi, yani yeterli bu fiyat bandında sanırım. Mikrofonu da gayet güzel sadece odadaki sesleri biraz fazla karşı tarafa iletiyor, onu da ayarlardan mikrofonun ses seviyesini %40'a alarak çözdüm. Oyunlarda test etmedim, olumlu olumsuz bişey olursa editlerim.

Öncelikle kulaklık çok hafif ağırlık yapmıyor. Ses seviyesi de yüksek Apple AirPods ile kıyasladım ikisinin de ses seviyesi aynı gibi, yani yeterli bu fiyat bandında sanırım. Mikrofonu da gayet güzel sadece odadaki sesleri biraz fazla karşı tarafa iletiyor, onu da ayarlardan mikrofonun ses seviyesini %40'a alarak çözdüm. Oyunlarda test etmedim, olumlu olumsuz bir şey olursa editlerim.

Tamam teşekkürler.

Geri
Yukarı