300-400TL kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

h0ze

Hectopat
Hem telefon hem bilgisayarda kullanmalık kulak içi kulaklık arıyorum, kulak içi Bluetooth olanlar telefonda güzel çalışsa da bilgisayara bağlanıp ses uygulamarına girince(Discord vb.) Sanki telefon ahizesinden ses geliyormuş sesler değişiyor. Aklımda olanlar:
  • Realme buds Q2.
  • Haylou T15 Gaming.
  • Haylou GT1.
  • Anker Soundcore r100.
  • TaoTronics SoundLiberty 53 Pro.

O anlattığınız durum bütün Windows bilgisayarlarda mevcut yalnız. En iyi bluetooth kulaklıklardan biri olan AirPods'la kullandım, onda da bu sorun mevcuttu. Mac'te ise hiçbir sıkıntı olmadan aynı anda ses+mikrofon kullanılabiliyordu.

Haylou GT1 XR öneririm. Düz GT1 alınmaz artık. GT1 Plus ya da XR alınır.

O anlattığınız durum bütün Windows bilgisayarlarda mevcut yalnız. En iyi bluetooth kulaklıklardan biri olan AirPods'la kullandım, onda da bu sorun mevcuttu. Mac'te ise hiçbir sıkıntı olmadan aynı anda ses+mikrofon kullanılabiliyordu.

Şimdi baktım da bluetooth bir cihaz ekleyince 2 tane kulaklık gözüküyor, bir tanesi normal headset olarak diğeri ise callheadset olarak geçiyor. Tüm cihazlarda durum böyle sanırım. Callheadset'i iptal edince bir sorun olmuyor.
Ally XG8 ya da üstü çok makul gayet tatminkar ses.

Bunu ilk defa duydum güzel bir yazılı inceleme var mı?

T15 Gaming ile aralarında çok fark var mıdır?

Şimdi baktım da bluetooth bir cihaz ekleyince 2 tane kulaklık gözüküyor, bir tanesi normal headset olarak diğeri ise callheadset olarak geçiyor. Tüm cihazlarda durum böyle sanırım. Callheadset'i iptal edince bir sorun olmuyor.

T15'in kutuyla toplam kullanım süresi çok başarılı, kutusu büyük zaten 2200 mAh olması lazım. Bir de oyun modu olabilir ondan emin değilim. O küçük çıkıntı bazı insanların kulağında sıkıntı yaratabiliyor, GT1 daha yumuşak hatlı. Ses olarak aşırı farkları olduğunu zannetmiyorum, son ses seviyeleri belki farklıdır. GT1 XR ve Plus'larda gayet yüksek kaliteli QC3020 chipi kullanılıyor. T15'de Falcon diye bir chip var kalitesini bilmiyorum.

Şimdi baktım da Bluetooth bir cihaz ekleyince 2 tane kulaklık gözüküyor, bir tanesi normal headset olarak diğeri ise callheadset olarak geçiyor. Tüm cihazlarda durum böyle sanırım. Callheadset'i iptal edince bir sorun olmuyor.

Ally ben kullanıyorum gayet memnunum laptopta bile iyi, soft ses alabiliyorum.

Geri
Yukarı