300-450 TL oyuncu kulaklığı önerisi

lycfatum

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3-4 gündür oyuncu kulaklığı arıyorum, kafayı yiyeceğim. En sonunda kendim konu açmaya karar verdim, bütçem 300-450 lira arası ama ne kadar ucuz ve performanslı olursa o kadar iyi. İlk önceliğim kafam ağrımasın. Daha önceden Logitech G433 kullandım ama kafamı ağrıtıyordu ve 50 liralık kulaklıklardan pek farkını anlamıyordum. CS:GO, Fortnite gibi oyunlarda iyi ses kasarım, hatta şu anda BİM'den 10 liraya aldığım kulak içi kulaklığı kullanıyorum kulaklığım bozulduğu için ve bana mısın demiyor. Şaka şaka rezalet bir kulaklık, kulağımın kendi baş ağrısı oluştu artık :D Neyse, konumuza dönersek 3-4 seçenek arasında gidip geliyorum:
  • Arctis 3
  • Cloud 2
  • Cloud Stinger
Cloud 2'yi alırsam 2. el temiz bulup almayı düşünüyorum, eğer garantili falansa yoksa bu kulaklıklardan birisini alacağım. Hatta Arctis 3 450 liraya bulunabiliyor, hemen alabilirim, bunların dışında tavsiye edebileceğiniz bir kulaklık var mı? Bir de anakartım B350M, bunun ses kartı yeterli gelir mi yoksa ses kartı olan kulaklıklara mı yönelmeliyim? Bunların dışında farklı bir kulaklık tavsiyeniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı