300-500 TL klavye önerisi

Bütçe
300-500 TL

theSpartan

Hectopat
Yer
Buffer Overflow Exploit ediyor
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği Son Sınıf Öğrencisi
Arkadaşlar 3 model buldum:

Rampage exhero Red Switch - 435 TL.

Rampage Ultimate optik mekanik Switch - 479 TL.

Gamepower Ogre RGB Red Switch - 313 TL.

3'ünde de tek tek tuşlara ışık verme özelliği ve birçok RGB modu var.

3'üne de bayağı makro atanabiliyor.

Ayrıca exhero ve Ogre'de Outemu Red Switch var. Yani bu Switch için kendini ispatlamış, Çin malları içerisinde en kalitelilerden, diye duydum izlediğim YouTube incelemelerinde.

3'ü de RGB ama Ultimate payvon gibi :D.

Ultimate su geçirmiyor suyun içinde CS:GO oynama videosu var, hatta bir ay suda bekletip oksitlenmedi diyen de var.

Ben su geçirmediğinden ve RGB'sinden dolayı denemek için Rampage Ultimate siparişi verdim fakat iade edip sizin önerdiğiniz bir klavyeyi de alabilirim.

Arkadaşlar 3 model buldum:

Rampage exhero Red Switch - 435 TL.

Rampage Ultimate optik mekanik Switch - 479 TL.

Gamepower Ogre RGB Red Switch - 313 TL.

3'ünde de tek tek tuşlara ışık verme özelliği ve birçok RGB modu var.

3'üne de bayağı makro atanabiliyor.

Ayrıca exhero ve Ogre'de Outemu Red Switch var. Yani bu Switch için kendini ispatlamış, Çin malları içerisinde en kalitelilerden, diye duydum izlediğim YouTube incelemelerinde.

3'ü de RGB ama Ultimate payvon gibi :D.

Ultimate su geçirmiyor suyun içinde CS:GO oynama videosu var, hatta bir ay suda bekletip oksitlenmedi diyen de var.

Ben su geçirmediğinden ve RGB'sinden dolayı denemek için Rampage Ultimate siparişi verdim fakat iade edip sizin önerdiğiniz bir klavyeyi de alabilirim.

Hocam attığınız bütün klavyeler çöp buna bakın

Hocam bende gamepower ogre var fakat böyle dediğim için sakın almayın.Şanslı olabilirim çünkü bende fazla sorun yok ancak yine rahatsız edicek sorunlar var.Rastgele zamanlarda çift tıklama,tuş basılı kalması,bir süreden sonra elini rahatsız etmesi vs.

Rampage Ultimate aldım, bir süredir kullanıyorum. İnanılmaz memnunum, almayı düşünenler tereddüt bile etmesin. Uzun süre kullananlara sordum kime sorduysam çok memnun. Sesi Blue Switch'den fazla gibi geldi. Basma hissi çok hoş. Çıt sesi gelir gelmez algılıyor, dibine kadar basmanıza gerek yok. Bu fiyata bu performans müthiş. Yay sesi var ama çok değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı