300-500 TL Oyuncu kulaklığı önerisi

Benim bildiğim ve internette okuduğum kadarıyla, o Aliexpress'te yapılyor ve hediye değil de fiyatı düşük gösteriliyor vergiden muaf tutulması için. Çünkü dışarıdan ülkeye ne gelirse gelsin ister hediye olsun ister normal sipariş, hepsi gümrükten geçer ve 22 eurodan fazlaysa gümrüğe takılır. Eğer böyle bir şey olsaydı kimse yurt içinden alışveriş yapmaz dışarıdan hediye olarak istetirdi. Dediğinizi destekleyecek hiçbir yazı ya da bilgi de göremedim internette.

Plantronics RIG 500 PRO Dolby Atmos destekliyor alınabilir. Aynı kulaklığı aldım Xbox için mikrofon kalitesi çok iyi denemez ama gayet yeterli olacaktır. Ses konusuna gelirsen gayet yeterli güzel ve temiz bir sesi var.
Bir de fotoğraftaki ses ayarlı jack girişi yanlıştır. Ses ayarlı jack girişi Special Edition, Esports Edition ve HC modelinde geliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı