300-500TL arası kulaklık önerisi

Bütçe
500

BurakC

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.

300-500 TL arası kulaklık arıyorum. Harici ses kartım yok. Anakartım B450M S2H V2 Gigabyte. Onboard ne vardır bilgim yok.

Oynadığım oyunlar sık olarak Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Müzik falan dinliyorum. Harikulade bir müzik performansı beklentim elbette yok. Aşırı yüksek sesi sevmiyorum. İdeal orta derecede güzel bir ses deneyimi sunabilecek bir kulaklığa ihtiyacım var.

Mümkünse kendi sesimi konuşurken duyabileceğim bir kulaklık arıyorum. Mikrofondan pek bir beklentim yok. Ses kalitesi iyi olsa yeterli benim için.

Bundan önceki kullandığım kulaklıklar;

Philips tag 3115 7+1. şu anda kullanıyorum. Satın alalı 5 gün oldu. Hepsiburada üzerinden satın aldım fakat kulaklığı hiç sevmedim. Kullanıcı yorumlarına güvenerek satın aldım ama kulaklık yüksek sese çekince inanılmaz kötü oluyor. Ses felaket yırtılıyor. Aşırı derecede boğuk bir ses var. Dip ses var ve oyunlarda resmen uğultu oluyor. Ayak sesi duymak imkansız. Kulaklık kullanımı uzun sürede rahatsız etmiyor. Kendi yazılımı yok, internette incelemesi yok. Ürün kendi sitesinde bile yok.

Plantronics gamecom 380: Arkadaşım vermişti. Fiyatını bilmiyorum. Müzik olarak falan fena değil ama oyunlarda aynı şekilde çok iyi olduğunu söyleyemem.

Aklımda Cooler Master CH321 almak var eğer başka önerileriniz varsa, paylaşırsanız sevinirim.

CH321 iyidir. Bütçe artarsa bu modele de bakabilirsiniz:

V2 X'in tek eksisi Razer yazılımından 7.1'i kullanmak için yazılıma para vermeniz gerekiyor.

Geri
Yukarı