300₺ Gaming fare mousepad ve kulaklık önerisi

Nicksizsahis

Hectopat
Kulaklık, mouse ve mousepad alacağım mouse Bloody R80 ya da V9MA nasıl alınır mı metal ayaklı olması mousepadı yırtar mı veya 300 TL'ye kadar önerebileceğiniz başka mouse var mı kulaklık olarak Bloody G501 nasıl alınır mı veya bu bütçede başka önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse olarak Gamepower Icarus alabilirsin. Mousepad olarak SteelSeries QcK Edge Large Gaming Mouse Pad | ITOPYA veya Steelseries Qck Gaming Mousepad | ITOPYA alabilirsin. Kulaklık illa Bloody almak istiyorsan Bloody G501 alınabilir. Zaten bu fiyata alabileceğin en iyi kulaklıklardan birisidir Bloody G501.
g530 nsaıl peki
g
g530 nsaıl peki
mouse padı de bloody alacağım gibi duruyor mouse game power pek tercih etmiyorum gamepower ürünlerini araştırdım 100 kişiden 95 i önermiyor

G530 nsaıl peki.
G.

Mousepadı de Bloody alacağım gibi duruyor mouse Game Power pek tercih etmiyorum Gamepower ürünlerini araştırdım 100 kişiden 95'i önermiyor.

Evet, Gamepower'ın bazı cihazları hemen bozulabiliyor bu yüzden insanlar pek önermiyor ama ıcarus gerçekten çok güzel bir mouse. Ama Gamepower almak istemiyorsan Thermaltake TT eSPORTS IRIS Optical Gaming Mouse | ITOPYA bakabilirsin. G530'u bilmiyorum ama yorumlarına bak. Düşük puan verenler niye düşük puan vermiş, yüksek puan verenler niye yüksek puan vermiş diye bak. Onun hakkında hiçbir şey bilmiyorum.

Son düzenleme:
baya araştırma yaptım da sadece iki mouse arasında kaldım. bloody r80a ve v7ma. Klavye ve kulaklıkta bloody olduğu için set kuram dedim. Genelde o paraya logitech g402 vs alınabiliyor bloody de dünyanın en hızlı optik motoru varmış

Geri
Yukarı