300 TL 19 ay garantili Xbox One Gamepad alınır mı?

srcn90

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Gümrük Muhafaza Memuru
PC'de kullanmak için almak istiyorum, bugün bir forumda denk geldi. Sizce alınır mı? Satıcının alışveriş geçmişinde bir sorun görünmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce alınır mı? Biz neye göre yorum yapalım? Bari görsel ekleseydin?

Hocam fiyat nedir?

İstersen 150 TL Xbox 360 kolu? Bilgisayarım kötü olduğu için kullanamadım.

Birkaç ay öncesinin sıfır fiyatı 300TL.

Hocam 300 TL gerçek fiyatı ve garantili ise alınır. Mutlaka kontrol edin.

Sizce alınır mı? Biz neye göre yorum yapalım? Bari görsel ekleseydin?

Tarif edeyim: Standart bir XBOX ONE Gamepad, siyah renkte. Tuşları falan var. Ezik çizik yok. Herkesin ne olduğunu bildiği bir şeye fotoğraf eklemeyi gereksiz gördüm.
İstersen 150 TL Xbox 360 kolu? Bilgisayarım kötü olduğu için kullanamadım.

Hocam seninle mailleşmedik mi biz sanki? Son mailde numaramı yazdım hatta...
Hocam fiyat nedir?

300 TL.

Tamam hocam mutlaka kontrol edip alın. Eğer olmazsa Monster Pusat Pro veya MSI kol alabirsiniz. PC'de aynı görevi yapıyorlar. Uyum sorunu olmaz.

Tamam hocam mutlaka kontrol edip alın. Eğer olmazsa Monster Pusat Pro veya MSI kol alabirsiniz. PC'de aynı görevi yapıyorlar. Uyum sorunu olmaz.

Monster fiyatı uçmuş 300 TL.
MSI'ı da 2 ay önce 150 TL civarına indirime girmişti GC 20 modeli İncehesap Gaming gecesinde, şimdi 300 civarı vermek istemem. Kontrol etme şansım da yok, önce havale sonra kargo.

Monster fiyatı uçmuş 300 TL.
MSI'ı da 2 ay önce 150 TL civarına indirime girmişti GC 20 modeli İncehesap Gaming gecesinde, şimdi 300 civarı vermek istemem. Kontrol etme şansım da yok, önce havale sonra kargo.

Bu durumda bir şey söyleyemem. Artık şansınıza.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…