300 TL 7.1 Kulaklık Önerisi

sezginex

Kilopat
Daha fazla  
@Barış Tolon
Hocam bu işlerden anlıyor gibisin o yüzden ilk seni etiketliyorum yardımın olması umuduyla. Ben 300 TL'den aşağı olacak şekilde 7.1 kulaklık arıyorum. Asıl kullanım amacım PUBG ve arada da olsa CS:GO. 300 TL'den yüksek olmasın ama f/p şeklinde olacaksa 300'den baya düşük olabilir. En son G430 almayı düşünüyordum ama emin değilim. N11'den yarın indirim kuponuyla beraber alacağım büyük ihtimalle. (175 TL üzeri 25 TL indirim) Yani yarına kadar bir şeyler netleştirmem gerekiyor. Barış Hocam Plantronics GameCom 788 önermiş birkaç yerde, bunu G430 yerine önerir misiniz? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Not: 300 TL'yi ufak bir miktar aşabilirim f/p olarak diğerlerine çok üstün olacaksa.
Not2: Amazon'da daha kaliteli ve ucuz varsa farklı marka falan olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sade aldım arkadaşlar. Konuda yazım hatası var diye 1 günlük ban yedim. O ban atan moderatör arkadaşa da canı gönülden teşekkür ederim(zaten almamdan bir gün önce açtığım konuydu ban bitesiye konunun anlamı kalmadı).

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…