300 TL AK-47 kaplaması önerisi

Daha fazla  
Şu an Hayalet Bozguncu - Görevde Kullanılmış kullanıyorum, aklımda Anubisin Lejyonu almak var. Önerilerinizi alabilirim.

Ice Coaled da bakılabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an Hayalet Bozguncu - Görevde Kullanılmış kullanıyorum, aklımda Anubisin Lejyonu almak var. Önerilerinizi alabilirim.

Ice Coaled da bakılabilir.
Frontside misty öneriyorum. 300 TL iken field tested olanını almıştım resmen aşıktım skine sonra Ice Coaled ile takaslayıp pişman olmuştum. Sonrasında bu pişmanlığımı gidermek için tekrardan Frontside misty aldım ama bu kez aldığım battle scared olduğu için daha çok pişman oldum. Field tested bulursanız kesinlikle frontside misty.

Frontside Misty öneriyorum. 300 TL iken field tested olanını almıştım resmen aşıktım skine sonra Ice Coaled ile takaslayıp pişman olmuştum. Sonrasında bu pişmanlığımı gidermek için tekrardan Frontside Misty aldım ama bu kez aldığım Battle scared olduğu için daha çok pişman oldum. Field tested bulursanız kesinlikle Frontside Misty.

Frontside Misty güzel ama anubisten bir tık pahalı. Ajanlarımı satmam gerekir.

Frontside Misty güzel ama anubisten bir tık pahalı. Ajanlarımı satmam gerekir.
Anubis de çok güzel ice coaled önermem dediğim gibi field tested ice coaled kullandım frontside misty ile takaslamıştım aldıktan sonra beğenmiyorsunuz renkli kısımları hariç. Anubis lejyonu çok güzel eğer bende yapabilirsem bendeki battle scared frontside misty ile anubis lejyonu takaslamayı düşünüyorum. İleride ciddi zam gelecek gibi geliyor bana.

Anubis 0.22 float buldum görevde kullanılmış, yazısı da kırmızı gayet iyi bence.

Anubis de çok güzel Ice Coaled önermem dediğim gibi field tested Ice Coaled kullandım Frontside Misty ile takaslamıştım aldıktan sonra beğenmiyorsunuz renkli kısımları hariç. Anubis lejyonu çok güzel eğer bende yapabilirsem bendeki Battle scared Frontside Misty ile anubis lejyonu takaslamayı düşünüyorum. İleride ciddi zam gelecek gibi geliyor bana.

Geri
Yukarı