300 TL basketbol topu önerisi

Bende şu an dominate kullanıyorum sorunu yok. Önceden de dominate kullanıyordum fakat raptiyeye mi ne gelmişti bir de çok hırpalanmıştı o şekilde 3. senesinde patladı.

Şu an elimde 3 yıllık bir top var ama elde tutulmuyor direk kayıyor. Bundan bıktığım için tutuşununda iyi olması lazım.

Bende şuan dominate kullanıyorum sorunu yok. Önceden de dominate kullanıyordum fakat raptiyeye mi ne gelmişti bir de çok hırpalanmıştı o şekilde 3. senesinde patladı .
Bende Nike dominatenin 5 numarasıda vardı betonda birakmistim aradan bir kaç ay geçti topun havası inmişti aldığımda sisrmistim fakat top patlamıştı.

Sizce Nike Lebron Playground Basketbol yoksa Nike Domınate Basketbol Topu mi?

Wilson performance all star basketbol topu​

Bu da olabilir.
Siz olsanız üçünden hangisini seçersiniz?

Dominate in yüzeyinin Nike lebrondan daha yumuşak olacağını düşünüyorum ve pek büyük farkları yok gibi kaplama dışında, ikisi arasından fiyat farkına değmeyeceği için dominate derdim fakat üçü arasından wilsonın daha kaliteli olduğunu düşünüyorum.

Dominate in yüzeyinin Nike lebrondan daha yumuşak olacağını düşünüyorum ve pek büyük farkları yok gibi kaplama dışında, ikisi arasından fiyat farkına değmeyeceği için dominate derdim fakat üçü arasından wilsonın daha kaliteli olduğunu düşünüyorum.

Teşekkür ederim wilson alacağım o zaman.

Geri
Yukarı