300 TL Beyaz TR Klavye Önerisi

Bütçe
300 TL

nagararcus

Decapat
Makaleler
1
Yer
Ege
Daha fazla  
Meslek
EEM
Merhaba arkadaşlar. Beyaz bir mouse aldım, yanına da beyaz bir klavye alayım diyorum.
- Mekanik Switch olmayabilir. Fiyata göre almışken mekanik olsun diyebilirim.
- Oyun oynuyorum genellikle.
-Abartılmamış RGB hoşuma gidiyor, zaten beyaz klavye RGB'yi çok güzel gösteriyor.
- Kablolu olsa daha iyi olur.
- Bütçe 300 TL Maksimum maalesef.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlığa bakınca kriterleri sorgulamaya başlamıştım İngilizce olur mu?

300 tl'ye RGB'li klavye ? Hocam gece lambası önersek olur mu ? Düzleri bile 300 tl değildir heralde. Dolar arttı.

Başlığa bakınca kriterleri sorgulamaya başlamıştım İngilizce olur mu?
Ben doğru gördüğümde de kriterleri sorgulamaya başladım.
Moderatör 300 yazarken 30 yapmış galiba, ama bütçem 300.
300 tl'ye RGB'li klavye ? Hocam gece lambası önersek olur mu ? Düzleri bile 300 tl değildir heralde. Dolar arttı.
Galiba öyle oldu ya, ben de üzüldüm baya, bizimkiler yine ekonomiye rağmen bulmuştur bi fiyat performans diye düşünmüştüm Mekanik olmayınca otomatikmen RGB desteğine de çok uğraşmamışlar.

Hocam en sevmediğim şeydir bütçeni çok az daha arttır demek ama mecbursunuz. https://www.hepsiburada.com/ajazz-a...bAXOCcH5WubxYeYMQYRoCRvIQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
Bu klavye şıkmış gayet, num'lar da yok çok iyi. Ayrıca mekanikmiş. Ama gerçekten 300 maksdı. 1 ay bekliyim aliyim desem, dolar kuru 1 ay sonra ne olacak acaba

Hocam matematik profesörü olsa o bütçeye RGB'li mekanik bulamaz.

Bende arıyorum ama bulamadım maalesef.
Dandik markaların dandik ürünleri olmuş 350-400 tlye bu nedir arkadaş!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…