300 TL bütçe Mouse önerisi

• Konuyu başlatan Auri
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 658

Auri

Centipat
Selamlar arkadaşlar. Maksimum 300 TL değerinde mouse almak istiyorum. Oynadığım temel oyun League of Legends olduğu için bu oyunu oynarken daha rahat edebilecek bir mouse düşünüyorum. Tutuş şeklim claw grip ve elim küçük diyebilirim. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

G300s tutuş şekliniz ve oynadığınız oyuna uygun bence.
Şu an kullandığım mouse G300s yaklaşık 5 senedir kullanıyorum ve çift tıklama problemleri başlamış durumda, üstelik bu kadar uzun zamandır kullandığım için sıkılmış durumdayım daha farklı bir şey kullanmak istiyorum. Önerin için teşekkürler fakat G300s listemde olmayacak gibi duruyor.

Şu an kullandığım mouse G300s yaklaşık 5 senedir kullanıyorum ve çift tıklama problemleri başlamış durumda, üstelik bu kadar uzun zamandır kullandığım için sıkılmış durumdayım daha farklı bir şey kullanmak istiyorum. Önerin için teşekkürler fakat G300s listemde olmayacak gibi duruyor.

Eğer eliniz bu fareye alışkın ise sizin için daha iyi yenisini almanız. Çünkü tutuş şekli ve alışık olduğunuz düzen devam edecek. Ayrıca çift tıklama sorununun tamiri çok basit. 5 liralık bir anahtar ile değiştirdiğinizde sorunsuz şekilde kullanmaya devam edersiniz. Şahsen bir kaç kez logitech fare switchi değiştirdiğim oldu yaptığım tamir ile hala kullanan arkadaşlarım var. Alıştığınız fare ile yola devam edip paradan da tasarruf etmiş olursunuz.

Selamlar arkadaşlar. Maksimum 300 TL değerinde mouse almak istiyorum. Oynadığım temel oyun League of Legends olduğu için bu oyunu oynarken daha rahat edebilecek bir mouse düşünüyorum. Tutuş şeklim claw grip ve elim küçük diyebilirim. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.
Logitech G102 ye bakabilirsin bence sade ve küçük bir mouse.Fiyatı da uygun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı