300 TL ekran kartı tavsiyesi

300 TL'ye medium ayarlarda 1080P açıcak ekran kartı bulursan almışken bir kutuda bana alıver.

Öncelikle konuma yazdığınız için teşekkür ederim ancak beni sürekli gömmüş sünüz ben size ne yaptım hep dalga geçmissiniz cidden kalbimi kırdınız gözlerim doldu okurken cok ileri gitmişsiniz sizden tek isteğim daha bu konuya dalga vb aşağılama tarzı şeyler yazmayın biraz ileri gittiysem özür dilerim delikanlı gibi ben yardım istedim sadece ve vazgeçtim işlemciyi satıp APU Vega 8 2200G alacağım.
Hocam, herkes bir şey kaldırabilir, ama ne kadar? Önemli olan burası arkadaşıma hediye vericeğim diyor. Arkadaşı bir hevesle kullancak bir gün oynayacak yarın mavi ekran sonra uğraş dur.

Hocam değerli vaktinizi harcayıp yazdığınız ve hep ilginiz için teşekkür ederim sizce Vega 8 2200G mi alsam bu işlemciyi satıp.
RX 460 ikinci ellere bakabilirsin.

Hocam aslında bir tane OEM buldum 200TL adam sorunlu dedi diğerleride 600 civari bende APU alıyorum Vega 8 2200G sizce mantıklı mı?

Son düzenleme:
300₺ ile, ikinci el dahi olsa her oyunu 1080P Low çalıştırmayı nasıl planlıyorsunuz?
Bulan olursa beni de bilgilendirsin, öyle bir kartın varlığından haberdar değilim.

Hocam çok haklısınız genel terim yapmışım butun oyun derken PUBG Fortnite falan maksimum şimdi ise Vega 8 2200G alacağım.
Sen RX 460 kartlara bir bak istersen temizini bulabilirsin o fiyatlara. Arkadaşlardan bazıları biraz fazla saçmalamış gayette güzel performans alırsın.

Çok haklısınız hocam değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı