300 TL Fingertip/Claw tutuş için mouse önerisi

Bütçe
300 TL

TOLOS

Kilopat
Makaleler
2
Merhaba, elim 19cm uzunluğunda ve 9-10cm genişliğinde. Fingertip ve claw arası bir şekilde tutuyorum fareyi. Bütçeyi hafif esnetebilirim iyi bir fırsat çıkarsa. Razer DeathAdder V2 Mini'yi inceledim biraz fakat küçük mü gelir elime emin olamadım. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

Claw tutuyorsanız gelmez büyük ihtimalle. Viper Mini'ye bakabilirsiniz.

Deathadder V2 Mini aldım yaklaşık 4 gün önce. Elim 14-15 cm arası. Claw tuttuğumda elimi tam olarak kavrıyor ve rahat hissettiriyor. Claw ve fingertip arası eline oturacaktır diye düşünüyorum. 302₺ şuan, fiyatını gerçekten hak ediyor diyebilirim.

Teşekkürler öneri için, inceleyeceğim.

Bende kendi tutuşumu çok anlayamadığım için tereddütte kaldım, aşırı claw şeklinde tutmuyorum ama palm gibi mouse üstünde de yatırmıyorum elimi. Şu an G304 kablosuz var elimde ofis için kullandığım ve tutuşu hiç fena gelmiyor aslında. SteelSeries Rival 3'e de bakıyorum bir yandan daha iyi gibi geldi Mini'ye göre.

Hocam tutuşunuzu gösteren bir resim atabilir misiniz?

AliExpress'ten G304 alabilirsin bizzat kullanıyorum ve elimin boyu 19x10 ve fareyi relax claw olarak tutuyorum.
Eğer G304 alacaksan ve elin terliyorsan bu ürünü almanı öneririm bu ayın 20'sinde siparişini vericem bende.

Hocam eliniz uyacaktır. Ama tabii ki seçeneğiniz bol, Rival 3 de güzel bir tercih olabilir, G304 bile alabilirsiniz bu fiyata. Seçim sizin ama uyacağını göz önünde bulundurun.

Öneri için teşekkürler hocam. Bende G304 var zaten fakat pilinde bir temazsızlık olduğu için onu diğer bilgisayarda günlük işler için kullanıyorum.

Çok iyi o zaman bunu düşünüyordum zaten büyük ihtimal Rival 3 alacağım. Teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…