300 TL Gaming Mouse Önerisi

wibbly

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Normalde Logitech G-300S kullanıyordum. Fakat sürekli olarak ya sağ ya da sol tuş bozulmakta. Çift tıklama yapıyor. Model değiştirmeyi düşünüyorum ve bugün gidip alacağım. SteelSeries Rival 110 biraz hoşuma gitti gibi bilmiyorum nasıldır?
Fiyat olarak maksimum: 300TL
Önerilerinize açığım.

Hyperx Pulsefire FPS PRO'ya da bir bakmanızı öneririm.
Tasarım olarak güzel duruyor. Rival 110 ile aynı gibi. Ama hoşuma gitmedi değil.
Rival 110 çok kaliteli bir mouse. Almanızı öneririm.
Bilmiyorum kullanıyor musunuz ama, acaba bir sorun yaşadınız mı kısa sürede? Ya da müşteri desteği nasıl biliyor musunuz?

Mouse alırken önemli olan elinize oturması sensör farklarına pek takılmayın.

Hyperx Pulsefire FPS Pro RGB (Palm, Claw)

Steelseries Rival 310 (Palm, Claw)

Hyperx Pulsefire Surge RGB (Fingertip, belki claw)

Steelseries Rival 110 (Fingertip, belki claw)

Hyperx Pulsefire Core (Küçük el fingertip, belki claw)

Galiba Hybrid kullanıyorum tutuş şekim. (Palm,Claw)😅 @Sylveon
G402 için çok kararsızım. Fonksiyon tuşları çok fazla yanında acaba rahatsız eder mi diye düşünüyorum. @Juke

Galiba Hybrid kullanıyorum tutuş şekim. (Palm,Claw)😅 @Sylveon
G402 için çok kararsızım. Fonksiyon tuşları çok fazla yanında acaba rahatsız eder mi diye düşünüyorum. @Juke

Açıkcası daha iyi makro tuşları olması. Ben hiç rahatsız olmadım ve ellerim büyük benim. Raahtsız edeceğini düşünmüyorum. Çoğu zaman unutuyorsunuz olduğunu :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı