300 TL Klavye önerisi

Rahatsız Bey

Hectopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Oyuncu sistemim için klavye fare alacağım. Fare olarak Logitech G 402 siparişi verdim. Fakat klavye konusunda kararsızım ve işin teknik kısmına henüz vakıf değilim.

.

Ve

Bu iki klavye arasında kaldım. Monitör de alacağım için klavyede fiyat olarak 300 TL'yi geçsin istemiyorum. Teknik olarak (gecikme vs) bakarsak nasıl bir seçim yapmalıyım? Artısı eksisi nedir, ne değildir? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Ikisi de gayet hos klavyeler fakat ben olsam G213'u tercih ederdim. Philips'i kullanip memnun olanlar var fakat sorun cikartmasi olasi bir klavye.

B640 switchleri ne kadar kaliteli bilginiz var mı? Fiyat performans ürünü gibi duruyor ancak switch kalitesi ve gereken basma kuvveti hakkında bilgi bulamadım.
Kendi ürettiği switchleri kullanıyor. Arkadaşıma almıştım zamanında K83 yerine hala memnun kendisi. İnternette de güzel yorumlar almış bir klavye. Yay sesi azıcık fazla geliyormuş ama kulaklık takınca duyulmadığını söylemişti bana. Basma kuvveti olarak hiçbir şey bilmiyorum ama :(.

Dur biraz kafanı karıştırayım :) Çünkü benimki çok karışık 😅
Gamepower Katana
Gamepower Saber
Trust gxt 890
Rampage Hydra R6
Philips SPK8614
Bunlara da bakmanı öneririm :)

Geri
Yukarı