300 TL kulaklık önerisi

Yorumlarda bass ağırlıklı olduğunu söylemişler. Ben daha hesaplı bir ürününü kullanıyorum. Normalde çok çabuk kablolu kulaklık bozarım fakat bu ürün bayağı iyi dayandı bana. Bir ara bozulduğu zaman garantiye yolladım 0 ürün ile değiştirdiler. Bence çok iyi bir marka.

Tamamdır teşekkürler sanırım bunu alacağım.

Sennheiser markasını biliyorum kaliteli bir marka bass performansı nasıl olur bir fikriniz var mı bir de uzun ömürlü bir kulaklık istiyorum diğerleri gibi jak ı bozulmasın 2 günde.

Servisiyle sorun yaşadım tavsiye etmiyorum, defolu kulaklıklarla değişim yapıyorlar. Geçen ay elime 3 tane HD350BT 1 tane HD458BT geçti hepsi sıkıntılıydı.

Sony WI-XB400 (12 mm sürücü, 20 Hz- 20.000 Hz frekans aralığı) alabilirsiniz eğer F/P ürünü olarak düşünürseniz.
Kablolu olarak Sennheiser CX 80S (28 ohm empedans değeri, 17 Hz - 20.000 Hz frekans aralığı, 119 db.) düşünülebilir. Bunlar dışında 1-2 model var biri bulunmuyor piyasada maalesef. Bulunan; MDR-XB55AP (40 ohm, 12 mm sürücü, 4 Hz - 24.000 Hz Frekans aralığı, 106 db.) modeli ancak fiyatını tam hatırlamıyorum belki bütçenizi aşabilir. Bir de bu modele bakarken menşei neresi ona dikkat edin. Bazıları farklı menşei olarak ucuza getiriliyor ancak garanti sorunu ve malzeme farkı bulunuyor.
Not: WI-XB400 aktif kullanıyorum. CX serisinin de 300 modelini daha önce kullandım 80S serinin yeni ürünü.

Sony WI-XB400 (12 mm sürücü, 20 Hz- 20.000 Hz frekans aralığı) alabilirsiniz eğer F/P ürünü olarak düşünürseniz.
Kablolu olarak Sennheiser cx 80s (28 ohm empedans değeri, 17 Hz - 20.000 Hz frekans aralığı, 119 dB.) Düşünülebilir. Bunlar dışında 1-2 model var biri bulunmuyor piyasada maalesef. Bulunan; MDR-XB55ap (40 ohm, 12 mm sürücü, 4 Hz - 24.000 Hz frekans aralığı, 106 dB.) Modeli ancak fiyatını tam hatırlamıyorum belki bütçenizi aşabilir. Bir de bu modele bakarken menşei neresi ona dikkat edin. Bazıları farklı menşei olarak ucuza getiriliyor ancak garanti sorunu ve malzeme farkı bulunuyor.
Not: WI-XB400 aktif kullanıyorum. Cx serisinin de 300 modelini daha önce kullandım 80s serinin yeni ürünü.

KZ kulaklıklara bakıyorum o markadan memnunum birkaç tanesi gözüme takılmadı değil açıkçası siz ne düşünüyorsunuz hiç kullandınız mı KZ markasını.

KZ kulaklıklara bakıyorum o markadan memnunum birkaç tanesi gözüme takılmadı değil açıkçası siz ne düşünüyorsunuz hiç kullandınız mı KZ markasını.
Genellikle "benim için" malzeme kalitesi düşük ve empedans değeri düşük serileri çok tercih ediliyor. Uzun süreli değil ama kullanamadım ama deneyimleme fırsatım olmuştu 3-4 sene önce. 30 empedans (iddialarına göre) modelleri de mevcut ancak sürücü boyutu veya manyetikler harici kablo kalitesi (alt modellere göre) ne kadar iyi pek detay vermiyorlar. Kısaca kablolu bir ürün alacaksam 24 veya +30 empedans için +600 lira KZ'nin ürününe şahsen vermeyi tercih etmem zira sesin yüksek olması kaliteli olmasının önüne geçmemeli.

KZ ZSN Pro modelini satın aldım incelemeler falan güzeldi ürünün özellikleride fiyatına göre iddialıydı ürün gelince nasıl olduğunu ayrıntılı bir şekilde yazarım.

Ben bunu kullanıyorum memnunum 300TL'ye fazlasını bekleme çok bulursun belki ama hem görünüşü falanda hoş diğerlerine göre sade ve en önemlisi indirimde :D

Geri
Yukarı