300 TL Mac uyumlu ekran kartı tavsiyesi

Sterben

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Merhaba. Ben bir önceki konumda ekran kartıyla ilgili bir sorun yaşamıştım. @montezuma bana çok yardım etti, ama bir türlü ekran kartını tam olarak tanıtamadık. Ben de şimdi Mac uyumlu ekran kartı almak istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir? Bütçem 200-300 TL. Biraz zorlarsam 350'ye çıkabilirim. Aklıma şu yatıyor, bir bakarsanız sevinirim :
GT730 DDR3 4GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Hayır. Ama GTX 750'yi alabilirim. Öneriniz için teşekkür ederim. Çünkü bazı forumlarda GTX 730'un destekli olmadığı, sorun çıkardığı hakkında yazılar okudum. Bu 750 içime su serpti :). Yakında alırım. Acaba bilgisayarımda uyumluluk sorunu falan çıkartır mı? Sistemim: MSI H61M-P20, Intel G2030, 4 GB RAM.

Çok teşekkürler. Biraz daha para biriktirirsem o ekran kartı benimdir :).

Merhaba. Yeni bir konu açmak istemediğim için tekrar buraya yazıyorum(Zaten var diye sorun çıkmasın). Acaba GT730 ile Yosemite kursam aşağıdaki linkte bulunan sürücüyü kurmam gerekir mi? Çünkü sanırım GTX750'yi alamayacağım da.
Link: [NEW|FASTEST] 10.10.1 Nvidia GT 730 Lastest Driver! - HackintoshOSX.com
Yani demek istediğim, bu sürücüyü kurmadan GT730'u tam performansıyla kullanamam mı? QE/CI ve FullScreen Resolution çalışmaz mı?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı