300 TL mikrofon önerisi

aasmcan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Asus TUF Gaming A520M-PLUS WiFi - CPU: AMD Ryzen 5 5600 - GPU: Asus Dual AMD RX 6600 - RAM: XPG 16GB(2x8GB) Spectrix D41 RGB 3200mhz CL16 - SSD 1: Kingston 500GB NV2 NVMe 3500MB-2100MB M.2 - SSD 2: Kingston SSDNow 240GB SATA 3 V300
Mouse: Razer Mamba Elite - Pad: SteelSeries QcK L - Klavye: Razer Blackwidow Chroma - Kulaklık: Razer Barracuda X 2022
Başlıkta da belirttiğim gibi 300₺ bütçeye alınabilecek güzel bir mikrofon önerirseniz çok sevinirim. Kullanım amacı Youtube/Twitch veya şarkı kaydı almak olacak.

Bu mikrofon için ekstra bir cihaz alınması gerektiğini yazmışlar birkaç yerde, bilginiz var mı?

Fazla bir araştırma yapmadım dolayısıyla bu konuda pek bilgim yok. Eğer ekstra bir cihaz alınıyorsa bulaşmayın derim. Ekstra bir cihaz almanıza gerek yoksa bu mikrofon iyi bir mikrofon. İşinizi rahatlıkla görecektir.

Hocam ben de son 2 aydır araştırma yapıyordum. Belirttiğiniz bütçeye göre ülkede şu an stok durumu çok kötü anladığım kadarıyla.

300 TL civarına memnun edebilecek mikrofon bulabileceğinizi pek düşünmüyorum yine de araştırma ve karar sizindir.

Bütçenizi biraz aşacaktır ama durumunuz var ise kesinlikle almanızı tavsiye ederim.

2 Hafta önce almış olduğum : TRUST 22614 GXT 242 LANCE STREAMİNG MİKROFON fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Ne için kullanacağınız önemli olsa da 300 TL mikrofona bütçe ayırıyor iseniz Stream veya Discord vb. platformlarda kullanmak için gereklidir. Bu durumda cazip olan mikrofon bu gibi.

Hocam ben de son 2 aydır araştırma yapıyordum. Belirttiğiniz bütçeye göre ülkede şu an stok durumu çok kötü anladığım kadarıyla.

300 TL civarına memnun edebilecek mikrofon bulabileceğinizi pek düşünmüyorum yine de araştırma ve karar sizindir.

Bütçenizi biraz aşacaktır ama durumunuz var ise kesinlikle almanızı tavsiye ederim.

2 Hafta önce almış olduğum : TRUST 22614 GXT 242 LANCE STREAMİNG MİKROFON fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Ne için kullanacağınız önemli olsa da 300 TL mikrofona bütçe ayırıyor iseniz Stream veya Discord vb. platformlarda kullanmak için gereklidir. Bu durumda cazip olan mikrofon bu gibi.
Mikrofon güzel duruyor. Biraz araştırma yapayım bununla alakalı, üstüne bir de bütçe çıkarabilirsem alabilirim. Teşekkür ederim tavsiye için. 2 hafta olmuş alalı memnun musunuz? Biraz aydınlatırsanız çok sevinirim.
Fazla bir araştırma yapmadım dolayısıyla bu konuda pek bilgim yok. Eğer ekstra bir cihaz alınıyorsa bulaşmayın derim. Ekstra bir cihaz almanıza gerek yoksa bu mikrofon iyi bir mikrofon. İşinizi rahatlıkla görecektir.
BM-800'ü göreli uzun zaman oluyor ama o ekstra cihaz olayı kafamı karıştırdı. Yanlış hatırlamıyorsam, ekstra alınması gereken cihazın adı Phantom Power gibi bir şeydi.

Son düzenleme:
Mikrofon güzel duruyor. Biraz araştırma yapayım bununla alakalı, üstüne bir de bütçe çıkarabilirsem alabilirim. Teşekkür ederim tavsiye için. 2 hafta olmuş alalı memnun musunuz? Biraz aydınlatırsanız çok sevinirim.
Kendime bir mikrofon standı alıp masaya sabitledim. Paket içerisinde yer alan Tripod'u yüksek sandalyeler için hem de konfor açısından yetersiz duruyor.

Mikrofonun ses deneyiminden bahsedecek olursam odada attığınız sessiz bir adım, uzakta gerçekleşen ufak bir tıkırtı, küçük bir el hareketi gibi hareketleri çok net bir şekilde veriyor. Bu bazı durumlarda can sıkıcı bazı durumlarda da hoş olabiliyor.

Ses netliği konusunda başarılı işler çıkartıyor kesinlikle bu konuda içiniz rahat olsun.

Mikrofonun dibine girip konuşmanızı gerektirecek bir durum yok uzaktan konuşsanız bile sanki sesiniz mikrofonun yanındaymış gibi geliyor. Bu bakımdan rahat edeceğinizi düşünüyorum.

Youtube'de videolarıda mevcut göz atabilirsiniz.

Bunun bir üst modeli ise: TRUST 21753 GXT 252 EMİTA STREAMİNG MİKROFON fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Lakin ne amaçla kullanacağınızı gözden geçirerek değerlendirmenizi tavsiye ederim.
Şöyle de görselini paylaşayım.
X.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı