300 TL Mikrofonlu Kulaklık

Triarius

Centipat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arctis 5 almayı düşünüyordum fakat daha ucuz bir şeye yönelmeye karar verdim. Beni en az 6 ay bozulmadan, sorun çıkartmadan götürecek 7.1 özellikli mikrofonlu kulaklık önerilerinizi bekliyorum. Maksimum 300 TL bütçe ayırmış bulunmaktayım.

Arctis 5 almayı düşünüyordum fakat daha ucuz bir şeye yönelmeye karar verdim. Beni en az 6 ay bozulmadan, sorun çıkartmadan götürecek 7.1 özellikli mikrofonlu kulaklık önerilerinizi bekliyorum. Maksimum 300 TL bütçe ayırmış bulunmaktayım.
300 TL'ye 7.1 ve kaliteli bir kulaklık bulmanız biraz zor olabilir, bunu yerine size şunu önereyim;

O kulaklık gerçekten iyi ama 220 liraya falan alınırsa iyi :d Bu fiyat aşırı saçma olmuş 2 ay önce 220 liraydı.
Bu kulaklığı kullanma süresi en fazla 1 yıl daha sonra çöpe dönüşeceğine eminim diyebilirim o parayı yaksam daha iyi bir şekilde harcamış olabilirim.

Bakalım 6 aydır James eşek kullanıyorum Rampage'den farklı sayılmaz o da. Kaç yıl gidecek acaba. Daha önce de 3 sene Snopy SN-R3 kullanmıştım, daha iyisini istediğim için bıraktım onu halen sağlam duruyor. Kullanmayı bilince bi sorun olmuyor genelde -kronik sorunlar hariç tabi. Bu arada Snopy veya JD övmüyorum, bu markalarda bozulma oranının daha fazla olduğunu da biliyorum ve bu riske girerek almıştım ikisini de. Şans ve sonrasında kullandığın eşyaya özenmek diyelim benim durumuma.

Geri
Yukarı