300 TL Mouse ve Klavye Önerisi

Al Sarab

Hectopat
Daha fazla  
Totalde 300 TL bütçem var. Fare için Gamepower Spectre veya MSI Interceptor DS B1 düşünüyorum bu durumda klavye için 200-230 TL gibi bir rakam kalıyor. Bilek destekli ve Red switch klavye öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS tarzı oyunları oynuyorsan ilk mouse'a öncelik ver. Eline oturan bir mouse şart. Klavye'yi en sona atabilirsin. 20 TL'lik klavye bile işini görür. Zowie EC1-A alabilirsin.

FPS tarzı oyunları oynuyorsan ilk mouse'a öncelik ver. Eline oturan bir mouse şart. Klavye'yi en sona atabilirsin. 20 TL'lik klavye bile işini görür. Zowie EC1-A alabilirsin.

oyuncuburada.com dan Asus Rog Gladius bulk v1 sipariş ettim dün bekledim kargolamayı olmadı bugun kendim sorayım dedim. Aradık biz sizi(aramadılar) ürün stokta yok dediler. Sitede son stoktaki ürünü almıştım sonra ürün aslında var ama hasarlı dediler. para iadesi bekliyorum dedim. 2 farklı sitede vardı vatanda 199 hepsiburada da 195 orda 180 diye ucuza oradan vereyim dedim her yerde bitti .

mouse çok hoşuma gitti özellikle çıkarıla bilir kablosu şuan bulamıyorum keşke o siteden sipariş etmeseydim o siteden bişi sipariş ediceklerin de aklında bulunsun

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı